Šį savaitgalį (nuo rugsėjo 1 iki 3 d.) „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars“) gerbėjai švenčia Antrąjį Jėgos penktadienį („Force Friday II“), kuris ženklina į prekybą paleistų populiariosios serijos naujų žaislų partiją. Tai ne tik puiki proga (pradėti) ruoštis Kalėdoms ir galvoti savo norų sąrašą Kalėdų seneliui, bet ir užmesti akį į tai, kaip atrodys personažai ir erdvėlaiviai naujausioje šios epopėjos dalyje, kurią režisuoja Rianas Johnsonas.

Taigi, tokiu būdu sužinome apie BB-9E egzistavimą. Šis droidas yra ekvivalentiškas BB-8, kurį matėme VII-ajame epizode „Žvaigždžių karai: galia nubunda“ (angl. „Star Wars: Episode VII – The Force Awakens“, 2015 m.), tik BB-9E, priešingai nei BB-8, priklauso tamsiajai Jėgos pusei. Tai juodas astromechinis droidas, tarnaujantis Pirmajam ordinui.

Praėjusiais metais buvo anonsuojamas C2-B5 – tamsioji R2-D2 vesija, turėjusi pasirodyti priešistorėje „Šelmis – 1. Žvaigždžių karų istorija“ (angl. „Rogue One“, 2016 m.), tačiau net ir akyliausi žiūrovai šiame filme nepastebėjo nė menkiausių tokio droido egzistavimo apraiškų. Vis tik šįkart tai nėra tik antis – BB-9E tikrai pasirodys „Paskutiniame džedajuje“ (angl. „Star Wars: The Last Jedi“, 2017 m.).

Tuo įsitikinti savo akimis galėsite jau pakankamai greitai: VIII-asis „Žvaigždžių karų“ epopėjos epizodas Lietuvos kino teatruose startuoja gruodžio 15 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles