„Nuostabios moters“ tęsinyje išvysime visagalę amazonę?

„Nuostabios moters“ tęsinyje išvysime visagalę amazonę?

Surinkusi 806 milijonus JAV dolerių, „Nuostabi moteris“ (angl. „Wonder Woman“, 2017 m.) šioje šalyje pagal uždirbtas pajamas užima antrą, o pasaulyje – šeštą vietą. Šis filmas taip pat pasiekė kelis rekordus, tarp jų – sėkmingiausias amerikietiškas debiutas ir daugiausiai pasaulyje uždirbęs moters režisuotas filmas. Šį filmą sukūrusi režisierė Patty Jenkins žada, kad tęsinyje ši amazonė taps dar galingesnė.

„Geriausias dalykas, kalbant apie šį filmą, yra faktas, jog jį statydami mes kuriame Nuostabiąją moterį tokią, kokia visiems patinka, bet tokią, kokia atsiskleidžia tik filmo pabaigoje. Labiausiai jaudinantis dalykas kalbant apie tęsinį yra tai, kad jame bus galima pamatyti ją pasiklydusią pasaulyje bei gyvenančią tomis klasikinėmis istorijomis. Štai Nuostabi moteris, bet ką ji iš tiesų gali? Tai turėtų būti visiškai kitoks filmas, tačiau su didinga ir visapusiškai atskleista Nuostabiąja moterimi“, kalbėjo režisierė.

P. Jenkins nepatikslino, kokiame pasaulyje vyks šio tęsinio, pasirodysiančio 2019 m. gruodžio 13 d., veiksmas: galbūt mūsų laikais, taip sukuriant sąsają su „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ (angl. „Batman v Superman: Dawn of Justice“, 2016 m.) ir – kas svarbiausia – su „Teisingumo lyga“ (angl. „Justice League“, 2017 m.), kuri pasirodys šių metų lapkričio 17 d.? O gal Šaltojo karo metais, jei tikėtume iki šiol nei patvirtintais, nei paneigtais gandais, sklandančiais nuo pat to momento, kai buvo užsiminta apie būsimą tęsinį? Viena yra aišku, kad be tų galių, kokias Nuostabioji moteris jau pademonstravo, šią amazonę tikrai ir toliau vaidins Gal Gadot.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles