Leonardui DiCaprio siūlomas Džokerio vaidmuo

Leonardui DiCaprio siūlomas Džokerio vaidmuo

Kompleksiški kino studijos „Warner Bros.“ planai tampa konkretesni – šiuo metu studija veda derybas su Martinu Scorsese dėl „originalios Džokerio istorijos“ prodiusavimo. Tačiau žinant M. Sorsese‘s fetišus, „Warner“ greičiausiai žengė tokį žingsnį iš anksto regzdama makiavelišką planą. Kodėl gi tuo pačiu nepabandžius įtikinti Leonardo DiCaprio, kad šis perimtų vaidmenį iš Jaredo Leto?

Anot „Hollywood Reporter“ tokie gandai sklando Holivudo užkulisiuose. Lygiai taip pat, kaip ir šnabždesiai apie tai, kad Benas Affleckas ruošiasi atsisakyti Betmeno vaidmens (šią informaciją paneigė režisierius Mattas Reevesas). „Originali Džokerio istorija“ atnaujintų pagrindinio Betmeno varžovo veidą. Tačiau J. Leto ir toliau vaidintų šį personažą kituose filmuose, kuriamuose pagal „DC“ komiksus.

Tačiau ne viskas taip paprasta, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Visų pirma, J. Leto agentas pasiruošęs kreiptis į teismą dėl to, kad jo klientas liktų vienintelis šio vaidmens atlikėjas „DC“ ir „Warner“ kuriamuose filmuose. Antra vertus – M. Scorsese ir L. DiCaprio visada buvo nusiteikę skeptiškai tokių serijų atžvilgiu.

L. DiCaprio pirmenybę teikia prestižiškiausiems režisieriams ir originaliems scenarijams. Tačiau jei jau M. Scorsese sutiktų prisijungti prie „DC“ visatos, tai gali paskatinti ir aktorių žengti analogišką žingsnį. Tačiau kol kas M. Scorsese studijai dar nepateikė galutinio savo atsakymo. Tad dar neaišku, ar kada nors ekrane išvysime šiurpiai besijuokiantį L. DiCaprio žaliai dažytais plaukais.

Anksčiau sklandė gandai, kad „Warner“ bandė prisivilioti L. DiCaprio į Christopherio Nolano režisuotą „Tamsos riterio sugrįžimą“ (angl. „The Dark Knight Rises“, 2012 m.) – tada jam buvo siūlomas Mįsliaus vaidmuo. Tad tai nėra pirmas kartas, kai „Warner“ stengiasi įtraukti L. DiCaprio į Tamsos riterio pasaulį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles