Tomas Hardy’is ir Ridley’is Scottas susivienys filme apie jūrų pėstininkus

Tomas Hardy’is ir Ridley’is Scottas susivienys filme apie jūrų pėstininkus

Kino filmų ir televizijos serialų platforma internete „Netflix“ gavo teisę kurti filmą „War Party“, praneša „The Hollywood Reporter“. Filmo kūrybinė komanda turėtų būti mažų mažiausia įspūdinga.

Planuojama, kad pagrindinį vaidmenį šiame filme atliks vienas žinomiausių šių dienų aktorių britas Tomas Hardy‘is. Į režisieriaus kėdę sės australas Andrew Dominikas. Galbūt tik išgirdus šį vardą, jis nieko per daug nesako, tačiau šis kino kūrėjas gali pasigirti kokybiškais ir pripažintais darbais. Jis režisavo vesterną „Džesio Džeimso nužudymas, kurį įvykdė bailys Robertas Fordas“ (angl. „The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford“), kuriame pagrindinius vaidmenis atliko Bradas Pittas ir Casey‘is Affleckas, kriminalinę juostą „Kazino apiplėšimas“ (angl. „Killing Them Softly“) bei neseniai kino ekranuose rodytą dokumentinį filmą apie muzikantą Nicką Cave‘ą „One More Time with Feeling“.

Andrew Dominikas taip pat rašys ir juostos scenarijų, kartu su Harrisonu Query‘iu. Filmą prodiusuos legendinis režisierius Ridley‘is Scottas.

Šis projektas susilaukė didelio susidomėjimo iš didžiųjų kino studijų, tačiau laimė nusišypsojo „Netflix“. Dėl galimybės kurti „War Party“, ši internetinė kompanija nukonkuravo „Amazon“, „Universal“ ir „Lionsgate“.

Kol kas nedetalizuojami „War Party“ siužeto vingiai, tačiau pranešama, kad tai bus tikrais faktais paremta istorija apie jūrų pėstininkus.

O pagrindinį būsimo projekto aktorių Tomą Hardy‘į jau visai greitai išvysime didžiajame ekrane. Liepą kino teatrus pasieks režisieriaus Christopherio Nolano karinis filmas „Diunkerkas“ (angl. „Dunkirk“), kuriame vieną pagrindinių rolių ir atliks T. Hardy‘is.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles