Apie ką, anot režisieriaus Danny Boyle‘o yra filmas „Traukinių žymėjimas 2“

Apie ką, anot režisieriaus Danny Boyle‘o yra filmas „Traukinių žymėjimas 2“

Kino industriją pastaruoju metu pasiekia vis daugiau filmų tęsinių. Vienas iš jų – britų režisieriaus Danny Boyle‘o drama „Traukinių žymėjimas 2” (angl. „T2: Trainspotting“). Tęsinio teko laukti 20 metų, atrodytų daug, bet dabar tampa aišku, jog toks laiko tarpas buvo būtinas.

„Traukinių žymėjimas 2” nėra tipinis istorijos pratęsimas, kuriame plėtojami pirmoje dalyje užsibaigę įvykiai. Tai juostos herojų sugrįžimas po dvidešimties metų, kuriame parodoma, kaip menkai jie pasistūmėjo į priekį gyvenime per šį laiko periodą. Negana to, filme perteikiamas nostalgijos jausmas bei pirmoje dalyje buvusių įvykių padariniai. Štai ką pasakė pats juostos režisierius Danny‘is Boyle‘as: „Filmas parodo kaip laikas pakeitė pagrindinius veikėjus. Kaip jie skurdžiai subrendo. Ir iš tiesų, vyrai bręsta labai, labai prastai. Tokia ir yra pagrindinė filmo mintis. Palyginus su moterimis, vyrai atrodo išties blogai. Jie nesuauga ir laikosi įsikibę praeities“.

Galima teigti, jog režisierius pasielgė rizikingai tiek atidėliodamas filmą. Dažniausiai tęsiniai turi savo „galiojimo datą“, o ją viršijus filmai dažnai praranda savo poveikį auditorijai ilgalaikėje perspektyvoje. Dabar pirmojo filmo gerbėjai išsiaiškinti, ar tęsinys pateisina lūkesčius, gali patys – „Traukinių žymėjimas 2“ kino teatruose bus rodomas iki kovo mėnesio pabaigos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles