Pasinerkime į meksikietišką pasaką pirmajame „Pixar“ filmo „Coco“ anonse

Nuo pat atsiradimo kone kasmet po vieną filmą per metus pristatanti studija „Pixar“ ir šiemet nepadarys išimties. Studija paviešino pirmąjį, tyzerinį filmo „Coco“ anonsą. Šįkart juosta turės dar ir tokį švelnų politinį motyvą, nes iš čia galima spręsti, jog tai bus lyg „meilės laiškas Meksikai“.

Pirmajame anonse kažko daug neparodoma, tik leidžiama trumpai susipažinti su tuo, kas laukia. Akivaizdu, kad filme tikrai netrūks gražios lotynų muzikos ir pasakiškai gražių vaizdų. Tai bus dar viena animacinė juosta, kurioje realus pasaulis kažkiek persipins su mirusiųjų ir tą matome jau šiame anonse. „Dar viena“ todėl, kad prieš keletą metų panašiu motyvu buvo pristatyta „Gyvenimo knyga“ (angl. „Book of Life“), prodiusuota Guillermo del Toro.

Filmas pasakos apie Migelį, užburtą mirusio dėdės Ernesto de la Cruzo muzikos. Įsilaužęs į Ernesto mauzoliejų ir paliečia užburtą gitarą, Migelis atsiduria Mirusiųjų žemėje, taip pradėdamas pažintį su savo mirusia šeima ir jos istorija.

„Coco“ atrodo gražiai ir galima pasidžiaugti, kad jis pagaliau atkeliaus į kinus, nes jo kūrimas turėjo kiek trukdžių. Dar 2013 metais motininė „Pixar“ kompanija „Disney“ norėjo filmą pavadinti „Mirusiųjų diena“ (orig. „Dia de la Muertos“), tačiau toks sprendimas iškėlė didelį nepasitenkinimą dėl kultūrinių vertybių išniekinimo. Stengdamasi sušvelninti padėtį, „Disney“ vėliau nusamdė politikos karikatūristą Lalo Arcazą dirbti prie filmo. Jis buvo vienas aršiausių studijos kritikų visame šiame skandale.

Planuojama, kad „Coco“ kinus pasieks lapkričio 22 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles