P. Feigas atskleidė „Vaiduoklių medžiotojų“ vardus

P. Feigas atskleidė „Vaiduoklių medžiotojų“ vardus

Režisierius Paulas Feigas pastaruoju metu turbūt taip nekantrauja kaip įmanoma greičiau paleisti savo naujausią filmą, moterišką „Vaiduoklių medžiotojų“ (angl. „Ghostbusters“) versiją, kad internete nesiliauja dalytis kažkokiomis detalėmis iš filmavimo. Ar tai būtų kostiumų nuotraukos, ar kadrai iš filmavimo aikštelės, ar veikėjų vardai. Būtent pastarąjį variantą režisierius ir paviešino naujausiame savo Twitter paskyros pranešime.

P. Feigo tikrai neapkaltinsi nebendravimu su savo gerbėjais. Būtent po vieno veikėjo klausimo – prašymo atskleisti veikėjų vardus jis ir parašė: „Gerai, pradedam. Erina Gilbert, Džiliana Holcman, Ebė Jeits ir Petė Tolan (Erin Gilbert, Jillian Holtzmann, Abby Yates, Patty Tolan). Dabar žinau daug daugiau“.

Dabar jau aišku, kas atvyks, jei kils noras pakviesti Vaiduoklių medžiotojas. Nepaisant paskelbtų vardų, nelabai aišku, kuri aktorė suvaidins kurią veikėją, mat konkrečiai aktorei jis vardo nepriskyrė. Iš anksčiau pasirodžiusių nuotraukų galima tik numanyti, kad Ebę Jeits suvaidins viena mėgstamiausių režisieriaus aktorių Melissa McCarthy, mat ant jos kostiumo lyg ir matėsi ši pavardė.

Pagrindinius vaidmenis filme be M. McCarthy atliks Kristen Wiig, Kate McKinnon, Leslie Jones, o kartu ir Chrisas Hemsworthas. Pranešama, kad ir keli ankstesnių filmų aktoriai vyrai turėtų atlikti smulkius vaidmenis būsimoje juostoje.

Moteriškieji „Vaiduoklių medžiotojai“ kino teatruose pasirodys 2016 metų liepos 22 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles