Pasirodė antrasis filmo „Grobuonis. Patobulinimas“ anonsas

Prieš mėnesį pasirodęs pirmasis filmo „Grobuonis. Patobulinimas“ (angl. „The Predator“) anonsas priminė, kad rugsėjį į kino ekranus iš kosmoso platybių sugrįš žiaurūs ir mirtį nešantys ateiviai. O artėjanti premjera paskatino kino kompaniją „20th  Century Fox“ pasidalyti dar vienu juostos anonsu.

Vos pasklidus žiniai, kad režisierius Shane‘as Blackas ryžosi kurti 1987 metų filmo „Grobuonis“ (angl. „Predator“) tęsinį, tapo aišku – jis taps vienu laukiamiausiu šių metų filmu. Kaip teigia pats autorius, laukia nuožmus žmonių ir ateivių susidūrimas, o veiksmas nenukryps toli nuo 1987 metais parodyto pasakojimo. Filmo prodiuseris Johnas Davisas viename interviu yra minėjęs, kad tęsinys bus tikras istorijos atgimimas bei visos serijos perkrovimas. Mokslinės fantastikos trileryje išvysime ir ganėtinai stiprią aktorių komandą: Yvonne Strahovski („Tarnaitės pasakojimas“, „Deksteris“), Olivią Munn („Geležinis žmogus 2“, „Magiškasis Maikas“), Boydą Holbrooką („Loganas. Ernis“, „Dingusi“), todėl jau dabar filmui keliami lūkesčiai tikrai nemaži.

Kaip atskleidžiama anonse, ateiviai patobulinę savo DNR ir modifikavę kitų gyvių ląsteles tapo mirtį sėjančiais nenugalimais padarais. Šį kartą daug protingesni ir galingesni jie stos į kovą su žmoniją išgelbėti siekiančiais buvusiais kariais ir genialiais biologijos mokslininkais. Panašu, kad laukia įdomi kino juosta su daug specialiųjų efektų, kraujo ir ginklų. Tikėkimės, jog anonse atskleista filmo dalis bus tik mažas trupinėlis viso brutalaus smagumo, kurį kino teatruose išvysime jau šį rudenį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles