Trečiajame „Vakarų pasaulio“ sezone planuojamas drastiškas pokytis

Trečiajame „Vakarų pasaulio“ sezone planuojamas drastiškas pokytis

Antrasis serialo „Vakarų pasaulis“ (angl. „Westworld“) daugumą žiūrovų paliko su daugybe klausimų galvoje. Baigiantis antrajam sezonui painūs siužeto vingiai tiesiog paklaidino serialo gerbėjus. Dauguma fanų tiesiog svarstė „kas čia, po galais, vyksta“? Laukiant trečiojo  kyla klausimas, kas bus rodoma toliau.

Atsakymas į šį klausimą – trečiasis sezonas bus visiškai kitoks nei pirmieji du. Vienas serialo kūrėjų Jonathanas Nolanas atskleidė, jog serialo kryptis pasikeis radikaliai – daug veiksmo išvysime jau už parko ribų. Interviu su „The Hollywood Reporter“ J. Nolanas kalbėjo: „Manau, jog tai radikalus posūkis. Kuo šie veikėjai vilioja ir neleidžia atitraukti akių yra tai, jog jie nėra žmonės. Kaip ir pasakojome seriale, žmonės yra sukaustyti tokių pačių ciklų kaip ir parko šeimininkai, kartais netgi mažesnių. Negalima tikėtis, kad žmonės išgyvens tokią istoriją, kokią mes pasakojame. Šeimininkai moralę suvokia kitaip, jų kitoks požiūris. Apie Dolores mąstau aiškiai, kai jau ją pažinome, žiūrima toliau, didesnių tikslų link. Jie egzistenciniai. Tai be galo įdomus istorijos sluoksnis, į kurį galime pasinerti.“

Ankstesniuose sezonuose tiek pripratome prie parko ir jis toks didelis, su tiek paslapčių, jog išėjimas už jo ribų atrodo net šiek tiek neįtikėtinas. Toks pokytis yra rizikingas, nes serialas gali prarasti tai, dėl ko yra išskirtinis. Pakanka prisiminti prieš kiek daugiau nei 10 metų rodytą „Dingę“ (angl. „LOST“­). Tuo metu kūrėjų sprendimas pagrindinius serialo veikėjus išsiųsti iš mistiškos salos į realų pasaulį nebuvo įvertintas per daug palankiai. Šis drastiškas pokytis gali būti tas gaivus vėjas, kurio serialui reikia. O gal tai bus sprendimas, kuris dar labiau supainios žiūrovus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles