Aktorius Simonas Peggas režisuos pirmąjį savo filmą

Aktorius Simonas Peggas režisuos pirmąjį savo filmą

Aktorius Simonas Peggas žengia už kameros, kad šių metų pabaigoje galėtų režisuoti pirmąjį savo filmą. Panašu, kad kol kas viskas klostosi gerai ir filmų „Kietas faras“ (angl. „Hot Fuzz“) bei „Žvaigždžių kelio“ (angl. „Star Trek“) aktorius sėkmingai imsis režisuoti pirmąjį savo filmą.

Kol kas detalių apie tai, koks tai filmas, dar nėra, tačiau pati idėja, kad juostą režisuos šis talentingas aktorius – jau intriguoja. Dabar pagrindinis klausimas išlieka tai, ko mes galime tikėtis iš pirmojo aktoriaus S. Peggo režisūros darbo. Neseniai vykusiame interviu „Empire“ žurnalui aktorius kalbėjo apie būsimą juostą ir atskleidė, kad iš tikrųjų viską suplanavo pats, tačiau nedrįso atskleisti daugiau. „Viliuosi, kad mano režisūrinis debiutas prasidės jau šių metų pabaigoje. Televizijos prodiuserė Nira Park pernai metais atsiuntė man scenarijų ir pasakė: „Tai gali būti pirmasis tavo filmas“, o aš perskaičiau tai ir pasakiau: „Manau, kad tu teisi.“ Kol kas yra visiškai aišku, kad ruošiamės viską pradėti lapkritį“, –  interviu metu kalbėjo aktorius S. Peggas. Nenorėdamas būti per daug atviras apie laukiančius filmavimus, spaudžiamas atskleisti daugiau informacijos S. Peggas juokavo: „Tai bus pornografinis filmas.“

Bet kuriuo atveju, kuo daugiau naujų detalių apie projektą bus tik puikios naujienos, tačiau vis dar lieka nemažai neatsakytų svarbių klausimų. Ar jo draugas aktorius Nickas Frostas bus įtraukas? Ar pats S. Peggas vaidins savo režisuotoje juostoje? Ar tai bus komedija, ar jis pasuks link kažko visiškai naujo ir nematyto? Daugybė klausimų ir bent jau kol kas – labai mažai atsakymų.

Nepaisant fakto, kad S. Peggas anksčiau niekada nėra režisavęs filmo, jis yra kur kas daugiau nei tik aktorius. Jis prisidėjo prie filmų „Žvaigždžių kelias 3“ (angl. „Star Trek Beyond“), „Polas“ (angl. „Poul“) ir „Cornetto“ trilogijos scenarijaus rašymo. Taip pat kaip vykdomasis prodiuseris jis prisidėjo prie filmo „Pasaulio pabaiga“ (angl. „The World’s End“) ir dabar, kartu su N. Frostu pradėjo darbus savo individualioje kino įmonėje, kurios pirmasis filmas pasirodys jau šiemet. Projektas „Slaughterhouse Rulez“ jau yra nufilmuotas ir šiuo metu jau pasiekė paskutinį gamybos etapą. Kad ir koks yra naujasis S. Peggo režisūros projektas, tikėtina, kad jis bus prodiusuojamas po jo „Stolen Picture“ produkcijos vėliava.

Dabar viskas, ką galime daryti, tai tiesiog laukti ir spėlioti apie naująjį projektą. Geros žinios yra tos, kad jau žinome apie filmavimo pradžią, tad ir daugiau detalių turėtumėme sužinoti netrukus. Šiuo metu aktorių S. Peggą galime išvysti kitą mėnesį pasirodančiame filme „Neįmanoma misija 6“ (angl. „Mission: Impossible – Fallout“). Galbūt nauju režisieriumi tapsiantis S. Peggas spaudos konferencijų metų išplepės ir daugiau detalių apie naują projektą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles