Paaiškėjus, kad Kevinas Spacey seksualiai priekabiavo prie nepilnamečio, „Netflix“ nutraukia serialą „Kortų namelis“

Paaiškėjus, kad Kevinas Spacey seksualiai priekabiavo prie nepilnamečio, „Netflix“ nutraukia serialą „Kortų namelis“

„Netflix“ televizijos serialui – politinei dramai „Kortų namelis“ (angl. „House of Cards“ ateinantis šeštasis sezonas bus ir paskutinis.

Ironiška, tačiau „Kortų namelis“ subyrėjo pūstelėjus stipriam skandalui – vienam pagrindinių šio serialo aktorių Kevinui Spacey viešojoje erdvėje pateikti kaltinimai seksualiniu priekabiavimu. Sekmadienį duodamas interviu leidiniui „Buzzfeed“ televizijos serialo „Žvaigždžių kelias: atradimas“ (angl. „Star Trek: Discovery“) aktorius Anthony Rappas teigė, kad K. Spacey‘is prie jo seksualiai priekabiavo per vieną 1986 m. metais vykusį vakarėlį, kai pačiam A. Rappui tuo metu tebuvo 14 metų. Vos po valandos nuo interviu pasirodymo buvo išplatintas K. Spacey pranešimas, kuriame jis atsiprašė A. Rappo, ir kuriame K. Spacey sakosi esąs „daugiau nei pakraupęs“ dėl A. Rappo istorijos ir aiškina neprisimenąs šio incidento. Pirmadienį K. Spacey sulaukė kritikos iš GLAAD (gėjų ir lesbiečių aljansas prieš šmeižtą) bei homoseksualų aktyvistų, dėl to, kad į savo atsiprašymą jis įtraukė pareiškimą, jog nuo dabar „pasirinko gyventi kaip homoseksualas“ – kritikų teigimu, tai buvo apgalvotas žingsnis, kuriuo siekiama nukreipti dėmesį nuo A. Rappo pareikštų kaltinimų.

„Netflix“ ir prodiuserių kompanija „Media Rights Capital“ pirmadienį išplatino pareiškimą apie K. Spacey, kuriame teigiama, kad: „Media Rights Capital“ ir „Netflix“ yra giliai sukrėsti praėjusios nakties naujienų, susijusių su Kevinu Spacey‘iu. Reaguodami į praėjusią naktį paaiškėjusius faktus, abiejų kompanijų vadovai šią popietę atvyko į Baltimorę susitikti su kūrybine grupe ir užtikrinti jų saugumą bei palaikymą. Kaip buvo numatyta pagal išankstinį tvarkaraštį, Kevinas Spacey‘is šiuo metu nesifilmuoja.“

K. Spacey‘is yra „Kortų namelio“ pagrindinis aktorius ir vykdantysis prodiuseris. Nuo 2013 m. šis serialas buvo nominuotas 53 Emmy apdovanojimams – įskaitant penkias nominacijas geriausio draminio serialo kategorijoje.

Šiame seriale K. Spacey vaidina Frenką Andervudą – klastingą kongresmeną, kuris sudėtingomis machinacijomis siekia JAV prezidento posto. Pagrindinį moterišką vaidmenį atlieka Robin Wright.

Šeštojo sezono filmavimas Merilende prasidėjo spalį. Premjeros datos „Netflix“ kol kas neskelbia. Penktasis sezonas žiūrovams tapo prieinamas nuo gegužės 30 d.

Iki šio pirmadienio „Netflix“ vadovai dažniausiai susilaikydavo nuo komentarų seksualinio priekabiavimo tema, ypač po to, kai šiek tiek anksčiau šį mėnesį kaltinimų banga nusirito Harvey‘io Weinsteino, su kuriuo „Netflix“ dažnai bendradarbiaudavo, atžvilgiu. „Netflix“ atstovai spaudai neigiamai atsakė į pakartotinius prašymus pakomentuoti H. Weinsteino situaciją. Per interviu, skirtą kompanijos ketvirčio uždarbio ataskaitai, šį mėnesį vienas iš vadovų Tedas Sarandosas atmetė idėją, kad „Netflix“ galėtų įsigyti H. Weinsteino ir jo brolio Bobo įkurtą, tačiau šiuo metu sunkumų varginamą prodiuserių kompaniją „Weinstein Company“.

„Mūsų santykiai su „Weinstein Company“ – tik per šūvio atstumą“, tuomet sakė T. Sarandosas. Bet iš tiesų „Netflix“ ir H. Weinsteino ryšio būta kur kas artimesnio – su daugybe kūrybinių partnerysčių ir bendrų pasirodymų. „Netflix“ ir „Weinstein Company“ prieš trejus metus kartu rengė Auksnių gaublių ceremoniją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles