Christianas Clavier ir Gérardas Depardieu kartu vaidins Bertrando Blier’o filme

Christianas Clavier ir Gérardas Depardieu kartu vaidins Bertrando Blier’o filme

„Asteriksas ir Obeliksas 2: Misija Kleopatra“ aktorių komanda vėl susibūrė! Interneto portalas „Screen Brussels“ praneša, kad prancūzų režisierius Bertrandas Blier‘as Briuselyje ruošiasi filmuoti savo naują juostą, kurioje vaidins Christianas Clavier, Gérardas Depardieu ir Edouardas Baeras. Visi trys aktoriai pasirodė Alaino Chabat režisuotame 2002 m. filme apie dviejų bičiulių iš Galijos nuotykius Egipte. C. Clavier ir G. Depardieu čia atitinkamai įkūnijo šauniuosius ūsuočius Asteriksą ir Obeliksą, o E. Baeras pasirodė epizodiškai – kaip vienas iš egiptiečių darbininkų. Tačiau jau ketvirtajame šios serijos filme E. Baeras tapo C. Clavier ir Cloviso Cornillaco įpėdiniu ir iš jų perėmė sparnuotąjį šalmą.

Tačiau B. Blieras nesiruošia režisuoti naujų Asterikso nuotykių – na bent kol kas. Naujasis jo filmas, kuris vadinsis „Ypatingas konvojus“ (pranc. „Convoi exceptionel“), pasakos apie vyrą, sutikusį kitą žmogų, gyvenantį tarsi pagal jo gyvenimo scenarijų. Toks siužetas šiek tiek primena 2007 m. filmą su Willu Ferrellu „Sukurtas Haroldas“, kur pagrindinis personažas Haroldas Krikas ūmai tampa istorijos, kurią tik jis vienas pats gali girdėti, personažu.

G. Depardieu tai nebus pirmas kartas, kai jis filmuosis pas B. Blierą – aktorius vaidino ne vienoje šio režisieriaus juostoje, pradedant tokiais darbais kaip „Šokantys valsą“ (pranc. „Les Valseuses“, 1974 m.), „Šalti užkandžiai“ (pranc. „Buffet Froid“, 1979 m.) ar „Vakarinė apranga“ (pranc. „Tenue de soirée“, 1986 m.). O C. Clavier ir D. Depardieu kartu pasirodė septyniuose filmuose, tarp kurių – dvi serijos apie Asteriksą ir Obeliksą, „Napoleonas“ (pranc. „Napoléon“, 2002 m.), „Vargdieniai“ (pranc. „Les Misérables“, 2000 m.) ar „Angelai sargai“ (pranc. „Les Anges gardiens“, 1995 m.). Paskutinį kartą jie kartu vaidino būtent antrojoje Atserikso ir Obelikso nuotykių dalyje prieš penkiolika metų.

Prieš dvejus metus buvo skelbiama, kad B. Blier‘as dirba prie vieno iš savo romanų – „Egzistuok baltai“ (pranc. „Existe en Blanc“) ekranizacijos, kurioje belgų aktorius Benoit Poelvoorde‘as turėjo vaidinti žudiką maniaką, pakvaišusį dėl… moteriškų liemenėlių. Maïwen, Anaïs Demoustier ir Gregory‘is Gadebois taip pat turėjo vaidinti šiame filme, tačiau, panašu, kad dėl finansinių problemų šis projektas kuriam laikui nuguls režisieriaus stalčiuje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles