Seanas Beanas nebenori būti žudomas ekrane

Seanas Beanas nebenori būti žudomas ekrane

Seanui Beanui atsibodo, kad jo personažai nuolat miršta. Britų aktorius ekrane buvo nužudytas, ko gero, visais įmanomais būdais. Jis buvo nukirsdintas („Sostų karai“ / angl. „Game of Thrones“), nustumtas nuo uolos įsiutusių karvių („Laukas“/ angl. „The Field“, 1990 m.), palaidotas gyvas („Netark nė žodžio“ / angl. „Don‘t Say a Word“), suplėšytas arklių („Juodoji mirtis“ / angl. „Black Death“)… Ir tai – tik keletas pavyzdžių iš gausios jo mirčių kolekcijos. Iš viso ekrane S. Beanas „mirė“ net 23 kartus!

Tačiau po 35-erių karjeros metų S. Beanui viso to jau per akis. Dėl to, siekdamas užkirsti kelią masinei savo personažų mirčių epidemijai, aktorius žengė ryžtingą žingsnį ir dabar atsisako vaidmenų, jei personažui nelemta išgyventi iki filmo pabaigos.

Duodamas interviu britų leidiniui „The Sun“ šešiasdešimtmetis aktorius sakė: „Aš atmečiau tuos pasiūlymus. Bus aišku, kad mano veikėjas žus, vien dėl to, kad jį vaidinu aš! Turėjau visa tai nutraukti ir stengtis išgyventi, antraip viskas jau buvo truputį nuspėjama.“

Anksčiau duodamas interviu „RadioTimes“ S. Beanas yra atskleidęs, kad jo mėgstamiausia „išgyventa“ mirtis buvo ta, kai jis vaidino Boromirą Peterio Jacksono režisuotos „Žiedų valdovo“ (angl. „The Lord of the Rings“) trilogijos pirmojoje dalyje „Žiedo brolija“ (angl. „The Fellowship of the Ring“).

„Manau, kad jo mirtis buvo labai herojiška, triumfuojanti ir skaudi. Ji turėjo patoso. Ir buvo puiku bandyti su ja kovoti – jis nepasidavė iki pabaigos. Buvau labai dėl to laimingas. Geriau nei greita mirtis“, kalbėjo S. Beanas.

Kita vertus, aktorius yra visai patenkintas, kad jo vaidintas Nedas Starkas iš „Sostų karų“ sulaukė ankstyvos mirties, kadangi jis nenorėjo „užstrigti šiame septynerius metus trunkančiame seriale“ Bet kadangi serialas tapo pasauliniu hitu, S. Beanas pridėjo: „Dabar norėčiau būti jame įstrigęs. Tačiau buvo labai aišku, ką George‘as R. R. Martinas suplanavęs Nedui – ir jis tai padarė“. Būtent ši mirtis kol kas aktoriaus filmografijoje yra paskutinė – taigi, ekrane jo niekas nenudaigojo jau devynerius metus!

S. Beanas artimiausiu metu pasirodys būsimoje „BBC1“ karinėje dramoje „Degantis pasaulis“ (angl. „World On Fire“) ir DĖMESIO, ATSKLEIDŽIAME SIUŽETĄ!: jo personažas nemirs. „Aš išgyvenau „Degančiame pasaulyje“. Esu saugus savo namuose Mančesteryje“, „Sun“ leidiniui sakė aktorius.

S. Beano personažų polinkis žūti nesulaukus filmo pabaigos yra plačiai žinomas internete – 2014 m. aktoriaus gerbėjai iniciavo interneto kampaniją #DontKillSeanBean. 2011 m. „Youtube“ atsiradęs vaizdo įrašas pavadinimu „Sean Bean Death Reel“ sulaukė daugiau kaip 2,6 mln. peržiūrų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles