Prie „Liūto karaliaus“ balsų prisijungia Amy Sedaris

Prie „Disnėjaus“ vaidybinio filmo „Liūto karaliaus“ (angl. „The Lion King“) perdarymo prisijungė Amy Sederis. Ji įgarsins visiškai naują gyvūną iš karalystės, kuri buvo pristatyta jau 1994 metų animacinėje klasikoje.

Vadovaujama režisieriaus Jono Favreau, A. Sedaris įgarsins dramblinę Šri. Ji taip pavadinta dėl savo nosies, kuri primena dramblio straublį, bet tai- mažas žinduolis iš Afrikos. Nors ir primena pelę, gyvūnėlis yra tikrai neįtikėtinai greitas.

Aktorė jungiasi prie tikrai įspūdingos aktorių grupės, kurioje yra tokie aktoriai kaip Donaldas Gloveris, Beyoncé, Jamesas Earlas Jonesas, Sethas Rogenas, Billy‘is Eichneris bei Alfre Woodard. Pirmasis filmo anonsas buvo išleistas per Padėkos dieną tiesiog su fanfaromis. „Youtube“ platformoje surinkęs net 224.6 milinojo peržiūrų visame pasaulyje, jis tapo visų laikų antru pagal žiūrimumą anonsu (pirmoje vietoje dar puikuojasi „Marvel“ „Keršytojai: Begalybės karas“ anonsas).

Režisierius J. Favreau ir A. Sedaris anksčiau kartu dirbo 2014 m. maisto vagonėlio dramoje „Šefas“ (angl. „Chef“). Aktorei nėra svetimas ir animacijos įgarsinimo darbas, nes pačią galima buvo išgirsti visuose penkiuose „BoJack Horseman“ sezonuose per „Netflix“. Nors ir buvo pridėta prie įspūdingos aktorių kūrybinės grupės, savo talentą ji tikrai turėtų pademonstruoti kitamet išeinančiame „Liūte karaliuje“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles