Mirė animacinių serialų „Simpsonai“ ir „Rikas ir Mortis“ prodiuseris Mike’as Mendelas

Mirė animacinių serialų „Simpsonai“ ir „Rikas ir Mortis“ prodiuseris Mike’as Mendelas

Sulaukęs 55-erių metų amžiaus mirė animacinių serialų „Simpsonai“ (angl. „The Simpsons“) ir „Rikas ir Mortis“ (angl. „Rick and Morty“) vienas kūrėjų ir prodiuseris Mike‘as Mendelas. Skaudžią naujieną patvirtino šių animacinių filmų balso aktorius bei taip pat vienas iš kūrėjų Justinas Roilandas.

Apie kolegos M. Mendelo mirtį, 39-erių aktorius pranešė savo Twitter paskyroje. Žinutėje, skirtoje daugiau nei 746 tūkstantiems jo sekėjų, balso aktorius, rašytojas, prodiuseris ir režisierius rašė: „Mano draugas, partneris ir gamybos prodiuseris Mike‘as Mendelas mirė. Aš sugniuždytas. Mano širdis dūžta dėl jo šeimos patiriamo skausmo. Aš nežinau, ką aš turėsiu daryti be tavęs šalia, Mike‘ai. Aš sunaikintas.“ Animacinių serialų „Rikas ir Mortis“, „Simpsonai“ bei kitų projektų, prie kurių prisidėjo M. Mendelas, fanai tiesiog užtvindė Twitterį šiam kūrėjui pagerbti bei užuojautai pareikšti. Kai kurie jų rašė: „Man labai gaila, Justinai. Dėl jūsų visų. Mike‘as buvo brangakmenis. Tai siaubinga. Daug stiprybės tau ir visai „Riko ir Morčio“ šeimai..“ Daugiau informacijos apie M. Mendelo mirtį jo kolega J. Roilandas nepateikė, tačiau apskritai, mirties priežastis dar nėra paskelbta viešai.

M. Mendelas prodiusavo 22 animacinio serialo „Rikas ir Mortis“ epizodus 2013-2017 metų tarpe. Taip pat pranešama, kad prodiuseris savo pėdsaką paliko ir beveik 200 „Simpsonų“ epizodų. Jo, kaip prodiuserio karjera, taip pat turėjo įtakos ir tokiems animaciniams serialas kaip „Good Vibes“ ir „Sit Down Shut Up“. Animacijos produkcijos dizainerė Carol Wyatt, kuri kartu su M. Mendelu dirbo ties „Riku ir Morčiu“, taip pat pasinaudojo Twitteriu, kad išreikštų savo užuojautą: „Mike‘as Mendelas buvo pats geriausias žmogus, prodiuseris, draugas, siela, kurią gera turėti šiame pamišusiame versle! Labai tavęs ilgėsiuos.“ – rašė C. Wyatt, pasidalindama J. Roilando pranešimu.

„Simpsonų“ scenarijaus autorius Alas Jeanas, kuris kartu su M. Mendelu dirbo ties animaciniu serialu „Kritikas“ (angl. „The Critic“), pasidalino sena grupine nuotrauka, kurioje matyti ir velionis prodiuseris. Prie nuotraukos A. Jeanas pridėjo: „Labai, labai apgailestaujame, sužinoję, kad mirė Mike‘as Mendelas, jis buvo šaunus vyrukas. Mūsų mintys yra kartu su jo šeima.“ Televizijos scenaristas Michaelas Jonathanas taip pat rašė: „Mike‘as Mendelas buvo prodiuseris pirmajame šou, su kuriuo man teko dirbti. Jis pasakodavo tas nuostabias istorijas apie darbą ties mano mėgstamiausiais animaciniais serialais ir aš esu laimingas, kad mūsų keliai bent šiek tiek susikirto. Ilsėkis ramybėje.“

Tuo tarpu ir dar vienas „Riko ir Morčio“ kūrybinės grupės narys, dalininkas Richardas „Did“ Pose‘as rašė: „Atėjau į darbą ir sužinojau, kad mūsų bosas, lyderis, draugas, vykdomasis prodiuseris Mike‘as Mendelas mirė. Jis buvo pats sąžiningiausias, tikintis prodiuseris, su kokiu tik man teko dirbti. Mano širdis kenčia dėl jo šeimos, mylimųjų ir komandos. Mylime tave, Mike‘ai. Ačiū tau už viską.“

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles