Didžiausias kino naujienų portalas Lietuvoje „Buvau Kine“ keičia savo įvaizdį

Didžiausias kino naujienų portalas Lietuvoje „Buvau Kine“ keičia savo įvaizdį

Praėjus penkiems metams nuo veiklos pradžios, kino naujienų portalas „Buvau Kine“, Lietuvos filmų gerbėjus informuojantis apie pasaulines kino industrijos naujienas, keičia savo įvaizdį. Kartu su kardinaliais įvaizdžio pokyčiais portalas visus gerbėjus pradžiugins ir specialiomis dovanomis.

„Jau penkerius metus veikiame siekdami nušviesti visą pasaulinę kino industriją Lietuvos žmonėms ir spėjome užsitarnauti pasitikėjimą. Tačiau suprantame, jog naujienos ir filmų apžvalgos yra tik viena sudedamoji dalis. Keičiantis technologijoms ir žmonių įpročiams, privalėjome atnaujinti savo puslapį, kad skaitytojams būtų dar patogiau ir maloniau juo naudotis. Dėl to pristatome naująją portalo versiją, atitinkančią naujausius dizaino sprendimus ir gerokai palengvinančią naršymo patirtį“, – teigia portalo „Buvau Kine“ komanda.

Naujajame portale praktiškai neliko jokių iš ankstesnės svetainės atkeliavusių dizaino detalių, nors tas pats turinys vis dar išlikęs. Per penkerius metus komanda parašė per keturis tūkstančius naujienų ir apžvelgė beveik 1,8 tūkstančius filmų. Naujosios svetainės paleidimo proga komanda surengs konkursus, kurių metu bus galima laimėti svetainės atributikos, puodelių ir marškinėlių, taip pat įvairių filmų DVD, kurių tarpe yra ir jaudinančių meilės istorijų, ir žemę drebinančių fantastinių filmų, ir jau kultiniais tapusių Lietuvos kino darbų. Prizus taip pat įsteigė ir portalo partneriai „Forum Cinemas“, suteiksiantis kvietimų į bet kokį pasirinktą filmą ir „Herolab“ – Funko POP! Ostino Pauerso skulptūrėlę.

„Didžiuojamės galėdami skelbti apie kino kultūrą mūsų šalyje ir tikime, kad naujoji svetainė dar labiau džiugins mūsų gerbėjus. Norime tikėti, kad prisidedame prie legalaus turinio vartojimo mūsų šalyje ir, su naujuoju portalu, dar labiau paskatinsime tai daryti ir visus mūsų skaitytojus“, – mintimis dalijosi „Buvau Kine“ komandos nariai.

Taip pat, naujojo portalo atidarymo proga visuose „Forum Cinemas“ kino teatruose rugsėjo 26 dieną įvyks naujojo Jameso Franco filmo „Zerovilis“ speciali premjera. Apie Holivudo užkulisius pasakojančioje juodo humoro komedijoje kartu su J. Franco pasirodys Sethas Rogenas, Megan Fox, Dave‘as Franco, Willas Ferrellas ir dar daugybė kitų puikių aktorių.

Paspaudę ant šios nuorodos galite laimėti vieną iš šių prizų:

  • 10 firminių Buvau Kine marškinėlių
  • 10 firminių Buvau Kine puodelių
  • 10 „Forum Cinemas“ kvietimų į bet kurį pasirinktą filmą
  • 10 filmų DVD, kurių tarpe yra: „Tadas Blinda. Pradžia“, „Valentinas vienas“, „Šnipas iš U.N.C.L.E.“, „Betmenas prieš Supermeną: Teisingumo aušra“, „Hobitas: Smogo dykinė“, „Godzila“, „Aukštuomenės klubas“, „Naujienų medžiotojas“, „300: Imperijos sukilimas“ ir „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“.
  • „Herolab“ įsteigtas prizas – Ostino Pauerso Funko POP! skulptūrėlė.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles