„Asas Maverikas“ perlipo 1 mlrd. ribą

„Asas Maverikas“ perlipo 1 mlrd. ribą

Naujausias aktoriaus Tomo Cruise‘o filmas „Asas Maverikas“ pasiekė 1 mlrd. dolerių pajamų ribą pasaulyje. Kartu, filmas ne tik tapo vienu iš penkiasdešimt filmų kino istorijoje pasiekusių šią kartelę, bet ir pačiu pelningiausiu filmu aktoriaus karjeroje.

Tą jau simbolinį 1 milijardą filmas pasaulyje uždirbo per penktąjį savo gyvavimo didžiuosiuose ekranuose savaitgalį. „Asas Maverikas“ dabar  yra ne tik vienas iš kino istorijos milijardierių, bet ir aplenkė „Daktarą Streindžą beprotybės multivisatoje“ (angl. Doctor Strange in the Multiverse of Madness), bet ir tapo pačiu pelningiausiu 2022 metų filmu. Taip pat, jis jau yra ir daugiausiai uždirbęs filmas Tomo Cruise‘o karjeroje ir gerokai aplenkė anksčiau pelningiausiu laikytą „Misiją neįmanomą: Atpildo dieną“ (angl. Mission Impossible: Fallout), kuri buvo uždirbusi 791,1 mln. dolerių. Taip pat, filmas perlipo ir 500 mln. dolerių Šiaurės Amerikoje ribą.

Kino studijai „Paramount“ tai prisideda prie itin sėkmingų jų metų. Anksčiau, studija visuomet būdavo didžiųjų Holivudo studijų rikiuotės pabaigoje, bet 2022 metai gali viską apversti aukštyn kojomis. Nors studija ir neturi labai daug filmų savo tvarkaraštyje, „Asas Maverikas“ viską tikrai gerokai pagerins. Prie to prisidės ir vis dar rodomas, nors jau didžiąją pajamų dalį surinkęs antrasis „Ežiukas Sonic“ (angl. Sonic the Hedgehog 2), pasaulyje surinkęs per 400 mln. dolerių, per 140 mln. dolerių surinkęs „Klyksmas“ (angl. Scream) ir beveik 190 mln. dolerių uždirbęs „Prarastas miestas“ (angl. The Lost City). Šiais metais studija išleis dar vieną siaubo filmą „Šypsena“ (angl. Smile), kuris taip pat turėtų pagelbėti priartėti prie 2 mlrd. uždarbio. Per visus metus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles