Christianas Bale’as sutiktų ir vėl vaidinti Betmeną

Christianas Bale’as sutiktų ir vėl vaidinti Betmeną

Aktorius Christianas Bale’as, kurį visai netrukus išvysime naujame „Marvel“ visatos filme „Toras. Meilė ir griaustinis“ (angl. Thor: Love and Thunder), puikiai žinomas ir dėl kito vaidmens. Jei tiksliau, aktorius dar „DC“ visatoje suvaidino Tamsos Riterį arba Betmeną. Duodamas interviu portalui comicbook.com, aktorius teigė, kad sutiktų vėl užsivilkit Betmeno kostiumą, tačiau tik su viena sąlyga.

Kaip žinia, plečiantis „DC“ visatai, į kinus ir vėl sugrįš Betmenus vaidinę Benas Affleckas ir Michaelas Keatonas, tad natūraliai kyla klausimas, ar tas pats Christianas Bale‘as dar užsivilktų savo juodąjį apsiaustą. Į tą aktorius atsakė paprastai: „Man tai priklausytų nuo Chriso Nolano. Jei jis kada sugalvotų vėl kurti filmą ir kreiptųsi į mane, tada taip. Mes turėjome susitarimą, kad visada laikysimės kartu. Žadėjome vienas kitam, kad sukursime tik tris filmus. Ir pasakiau sau, kad jei kada dar vaidinčiau šį personažą, tai tik kuriant Chrisui“, – pasakojo Ch. Bale‘as.

Tiesa, aktoriaus teigimu, iki šiol niekas į jį nesikreipė dėl šio vaidmens arba bent jau jis nieko kol kas nėra girdėjęs. „Ne, ne, ne. Niekas į mane nesikreipė arba jie tiesiog laiko mane kaip kokį grybą – tamsoje ir maitina visokiom nesąmonėm“.

Internete jau pradėjo plisti reakcijos iš naujausio Toro filmo ir, ypatingai geri atsiliepimai apie Ch. Bale‘o įkūnijamą blogietį Gorą dievų skerdiką. Kai kurie net lygino jį su Heatho Leadgerio Džokeriu, kas pačiam Ch. Bale‘ui buvo it geras komplimentas. Na, o naujausias jo darbas „Toras. Meilė ir griaustinis“ kinus pasieks jau liepos 8 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles