Disney-Fox atskleidė filmų serijų planus, tarp kurių ir „Svetimo“ bei „Beždžionių planetos“ tęsiniai

Disney-Fox atskleidė filmų serijų planus, tarp kurių ir „Svetimo“ bei „Beždžionių planetos“ tęsiniai

Medijos milžinų „Disney“ bei „Fox“ susijungimas nėra vien finansinis žingsnis – vadžias į rankas perėmę „Disney“ dabar disponuoja didžiuliu kiekiu intelektualinės „Fox“ nuosavybės, tarp kurios guli tokie vardai kaip „Iksmenai“ (angl. „X-Men“), „Įsikūnijimas“ (angl. „Avatar“), „Svetimas“ (angl. „Alien“) ir daugybė kitų.

CinemaCon metu „Disney“ atskleidė planus apie didžiųjų filmų serijų ateitį. „Fox“ atstovė Emma Watts sakė, jog kompanija „padarys teisingą darbą ir išlaikys dvasią, kurdami naujas istorijas“. Akivaizdžiausias „Fox“ tęsinys, be abejonės, bus James Camerono „Įsikūnijimas“, kurio antroji dalis pasirodys jau kitąmet (nepamirškime, kad išvis pasirodys 5 serijos filmai), o Disneilende jau galima aplankyti filmo teminį parką.

„Fox“ taip pat pabrėžė, jog išvysime ir „Svetimo“ bei „Beždžionių planetos“ (angl. „Planet of the Apes“) tęsinius. Taip pat neužmirštas ir „Kingsman“, kurio pasirodymo data nukelta iš šio lapkričio į 2020-ųjų vasarį bei „Bėgantis labirintu“ (angl. „Maze Runner“).

CinemaCon metu pasirodė nuotrauka, kurioje matomi visi didžiausi šių metų „Disney-Fox“ filmai:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles