Kada pagaliau bus pradėtas kurti filmas pagal žaidimą „Uncharted“?

Kada pagaliau bus pradėtas kurti filmas pagal žaidimą „Uncharted“?

Režisierius Shawnas Levy‘s pagaliau suteikė daugiau žinių apie jau ilgai laukiamą „Uncharted“ filmą. Tai vienas tų filmų, kurie paremti ne tikrais įvykiais, ne knyga ar ankstesniu filmu, o kompiuteriniu žaidimu. Pavadinimo „Uncharted“ prasmę sunku perteikti lietuviškai, žodis reikškia nematoma, nežinoma, nepastebima, nepažymėta žemėlapiuose. Tai trečiojo asmens veiksmo ir nuotykių žanro žaidimai. Pagrindinis visų dalių herojus – Natanas „Neitas“ Dreikas. Jis charizmatiškas, išradingas ir labai nuovokus lobių medžiotojas. Natanas keliauja po pasaulį ir atskleidžia praėjusių amžių paslaptis. Lobių medžioklė – pelningas pomėgis, todėl Neitas nuolat susiduria plėšikais, nusikaltėliais ir kito plauko blogiukais. Žaidimų serija pripažinta kritikų ir ypač mėgiama fanų. Jie išsiskiria puikiai apgalvota istorija, tikroviškais personažais, atmosfera, žaidimo mechanika bei muzika. Tai vieni geriausių savo kartos kompiuterinių žaidimų. Natanas dažnai vadinamas šių laikų Indiana Džounsu ir spėjama, jog būsimi filmai susilauks didelio pasisekimo.

Kad „Uncharted“ filmas bus kuriamas, patvirtinta jau seniai, tačiau atrodo, kad jokių konkrečių darbų dar nepadaryta. Projektas jau spėjo pakeisti kelis režisierius, scenaristus bei aktorius. Kelis kartus atidėta ir filmo pasirodymo data. Tačiau dabar, kai režisieriumi paskirtas Shawnas Levy‘s, darbai įgauna pagreitį. Režisierius šiuo metu daug laiko skiria populiariam „Netflix“ serialui „Keisti dalykai“ (angl. „Stranger Things“). Tai viena priežasčių, kodėl į priekį judama taip lėtai. Paklaustas, kuris iš kitų suplanuotų projektų bus pradėtas filmuoti pirmas, S. Levy‘s patikino, jog tai bus „Uncharted“. Jis kalbėjo: „Šiuo metu arčiausiai starto linijos yra „Uncharted“ ir tai didžiulis pavadinimas. Dabar jau turime labai gerą scenarijų bei aktorių Tomą Hollandą. Betrūksta darbų plano ir kitų aktorių. Šiuo metu šis projektas yra arčiausiai horizonto. Tai filmas, dėl kurio esu labai susijaudinęs“.

Kol kas vienintelis žinomas aktorius yra naujajį Žmogų-vorą vaidinantis Tomas Hollandas. Jis sutiko vaidinti jauną Nataną Dreiką. Kino juostoje matysime kur kas jaunesnę Natano versiją, negu buvome pratę matyti. Taigi, atrodo, jog filmavimo darbai pagaliau bus pradėti.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles