Išleistas dokumentinis filmas apie aktorių Paulą Walkerį

Išleistas dokumentinis filmas apie aktorių Paulą Walkerį

Televizijos tinklas „Paramount Network“ šeštadienį pristatė dokumentinį filmą apie filmo „Greiti ir įsiutę“ (angl. „Fast and Furious“) aktorių Paulą Walkerį. Valandos trukmės dokumentiniame filme „Aš esu Paulas Walkeris“ (angl. „I Am Paul Walker“) peržvelgiamas aktoriaus, žuvusio 2013 m., gyvenimas bei karjera. P. Walkeris žuvo būdamas 40-ties metų.

Filme „Aš  esu Paulas Walkeris“ gausu interviu su aktoriaus šeima bei kolegomis, tokiais kaip filmo „Greiti ir įsiutę“ žvaigždės Tyrese‘as Gibsonas ir režisierius Robas Cohenas. Filme sudaromas P. Walkerio portretas jį parodo kaip kino žvaigždę, kuri troško atitolti nuo Holivudo, kai tik tai bus įmanoma. „Kai Paulas nebūdavo Los Andžele ir nesifilmuodavo, tuo metu jis net nebūdavo šalyje. Jis būtų kur nors Amazonėje. Nardytų su rykliais,“ – filme pasakojo juostos „Bėk neatsigręždamas“ (angl. „Running Scared“) režisierius Wayne‘as Krameris.

Dar jauname amžiuje, gimtajame Glendeile, Kalifornijoje, aktorius pradėjo filmuotis reklamose. Dokumentikoje rodomos reklamos, kuriose P. Walkeris dar mažas berniukas, filmuojasi šunų maisto reklamoje. Po šių ankstyvų filmavimųsi P. Walkeris kuriam laikui pasitraukė iš filmavimosi aikštelių ir ėmė žavėtis automobiliais (aktoriaus senelio tėvas buvo lenktynininkas). Tuo pačiu metu aktorius ėmė susitikinėti su Rebecca Soteros, kuri vėliau tapo ir jo dukters Meadow, gimusios 1998 m., motina. Dokumentiniame filme „Aš  esu Paulas Walkeris“ detaliai atskleidžiama ir su kokiais tėvystės sunkumais teko susidurti aktoriui. „Emociškai aš dar nebuvau tam pasiruošęs. Nes tada aš dar nežinojau, kas toks, po velnių, pats esu,“ – pasakojo pats aktorius garso įraše. R. Soteros, kartu su dukterimi vėliau persikraustė į Havajus studijuoti ir tapti mokytoja, kol P. Walkeris stengėsi išlaikyti savo santykius su dukra Meadow ir siekti karjeros kine.

„Tu galėjai pajausti jo meilę. Jautei jo dvasią. Jautei jo energiją. Jo moralę,“ – apie P. Walkerį pasakojo aktorius T. Gibsonas. Aktoriai susipažino filmuodamiesi „Greitų ir įsiutusių“ istorijos antrojoje dalyje, 2003 m. „Kaip vyras, jis nebuvo bauginantis. Jis atrodė labai įprastai. Jis buvo prisitaikantis ir šaunus. Paulas buvo vyras, kurio norėjo kiekviena moteris, o kiekvienas vyras norėjo būti toks kaip jis,“ – filme pasakoja T. Gibsonas.

P. Walkeris tapo stipriai prisirišęs prie filmo „Greiti ir įsiutę“, kai kartu su režisieriumi R. Cohenu dirbo ties 2000 m. psichologiniu trileriu „Kaukolės“ (angl. „The Skulls“). Kai sutvirtėjo ryšys su režisieriumi, P. Walkeris jau buvo užtikrintas, kad nori dirbti su R. Cohenu ir vėl ar su kuo nors kaip jis. Pasak aktoriaus vadybininko Matto Lubero, P. Walkeris išgirdo idėją apie pareigūną, kuris susižavi slaptu automobilių lenktynių pasauliu, kas vėliau ir tapo „Greitų ir įsiutusių“ istorija. O vaidinti šioje juostoje aktorius sutiko akimirksniu. Šis filmas ir vaidmuo jame tiesiog iškėlė P. Walkerį į Holivudo aukštumas ir dėl tokio staigaus pakilimo į populiarumą, aktorius buvo įvardijamas kaip „ateities Supermenas“.

Kartais, kaip ir 2005 m., nufilmavus juostą „Pavojai gelmėse“ (angl. „Into the Blue“), P. Walkeris palikdavo savo karjerą nuošalyje, kad kurį laiką galėtų pakeliauti dykumose ar čiuožti ant bangų pasaulio vandenynuose. „Jis jautėsi sunerimęs,“ – apie P. Walkerio būseną po filmavimų pasakojo jo motina Cheryl Walker. Tad kai atsirado galimybė filmuotis net keliuose filmuose kelerius metus, P. Walkeris atsisakė šios minties.

Aktorius P. Walkeris mirė 2013 m. lapkričio 30 d. automobilio avarijoje, kartu su jo automobilių sporto kompanijos „Always Evolving“ generaliniu direktoriumi Rogeriu Rodasu.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles