Andrew Garfieldas: „Taip ir netapau Žmogumi-voru“

Andrew Garfieldas: „Taip ir netapau Žmogumi-voru“

Pamažu ima aiškėti priežastys, kodėl pastaruosiuose dviejuose filmuose „Nepaprastas Žmogus-voras“ (angl. „The Amazing Spider-man“) suvaidinęs aktorius Andrew Garfieldas nesijaučia prastai dėl to, kad nebuvo pakviestas toliau įkūnyti voražmogio. Duodamas vieną interviu aktorius pripažino, kad taip niekada ir neįsijautė į savo personažą.

Paklaustas, ką išmoko po to, kai tapo „Žmogumi-voru“, aktorius nedvejodamas atsakė. „Na, nieko, nes niekuomet ir nebuvau Žmogumi-voru. Nes Žmogus-voras – išgalvotas personažas. Jis netikras [juokiasi]. Žinot, kas juokingiausia? Jei jau taip atvirai, maniau, kad tapsiu Žmogumi-voru, suprantat? Mano ego kone nesprogo. Buvo lyg „Na va, aš suknistas Žmogus-voras. Aš suknistai tą padariau. Viską, blyn, padariau.“ O iš tiesų, nieko aš nepadariau. Taip ir netapau Žmogumi-voru“, – pasakojo A. Garfieldas.

Jis teigė, kad vaidindamas vis tiek išliko aktoriumi ir negalėjo atskleisti personažo. „Visada taip ir likau tuo, kuo esu. Visais įmanomai būdais stengiausi persilaužti ir perteikti tai, ką susikūriau savo mintyse. Bet tai buvo taip daug, kad negalėjau to pasiekti. Gerai bent tiek, kad Piteris Parkeris jautėsi taip pat. Jis sukūrė simbolį, paskui kurį nesugebėjo suspėti, pasiekti jo užsibrėžtų tikslų. Niekada nebuvo gana. Jis niekad nesijautė patenkintas. Toks nesijaučiau ir aš.“

Įdomu dar ir tai, kad dėl neigiamų atsiliepimų apie filmus ir finansinės nesėkmės aktorius A. Garfieldas dalinai kaltina ir save. Šie silpni pasirodymai galiausiai privertė kino studiją „Sony“ dar kartą perkrauti „Žmogaus-voro“ istoriją, tik šįkart jau su studija „Marvel“, o pagrindinį vaidmenį perleisti Tomui Hollandui.

„Niekada nesijaučiau, kad galiu pakankamai padaryti, nors aikštelėje tikrai nemiegojau. Ir stengiausi. Nesakau, kad turėjau gelbėti tuos filmus, bet negalėjau ir padaryti jų tokių gilių ir pilnų dvasiškumo, tikrumo“, – savo atsiminimais dalijosi aktorius.

Na, o naujasis ir dar visai jaunas Žmogus-voras pirmąjį savo pasirodymą atliks kitais metais, kai stos į kovą filme „Kapitonas Amerika: Pilietinis karas“ (angl. „Captain America: Civil War“). Filmo sulauksime gegužės 6 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles