Portalas „Buvau Kine“ švenčia vienerių metų gimtadienį!

Rugsėjo 1-oji yra ne tik tarptautinė mokslų diena. Tai ir ypatinga šventė mūsų kolektyvui. Prieš metus sukūrėme svetainę, kurioje nuolat dalijamės karščiausiomis ir svarbiausiomis kino naujienomis, naujausių filmų apžvalgomis ir įvairiausiais straipsniais. Per metus parengėme tikrai daug tekstų, todėl dabar trumpai pristatysime, kiek visko per metus įvyko.

Lygiai per metus mes parašėme 302 filmų apžvalgas. Dabar jų iš viso – 727. Nuo pat pradžios parašėme 930 naujienų ir kasdien jų skaičius auga. Skaitomumas kasdien nuo pirmų dienų iki dabar išaugo šešis kartus. Sukūrėme „Mėnesio režisieriaus“ rubriką, kurioje pristatome įdomiausius tą mėnesį savo filmus pristatančius kino kūrėjus, o taip pat ir apžvelgiame senesnius jų darbus. Taip pat pristatėme ir „Savaitės franšizės“ rubriką, kurią su laiku po truputį plėsime.

Prie visų darbų prisideda ir filmukas „Guardians of Lithuania“. Praėjusių metų pabaigoje suorganizavome „Hobitiadą“, kurioje sudalyvavo daugiau nei 300 žmonių ir net 11 valandų praleido kino teatro salėje žiūrėdami visą „Hobito“ trilogiją.

Džiaugiamės, kad galime plėsti kino kultūrą mūsų mylimoje šalyje, skatinti žmonių apsilankymus kino teatruose, kuriuose jie gautų tai, ką kino kūrėjai, kurdami savo filmus, ir nori parodyti žmonėms – kokybę, garsą, puikius efektus ir gerai praleistą laiką. Žvelgdami į ateitį galime užtikrinti, kad ir toliau darysime tai, ką darėme iki šiol, kursime dar įvairesnį turinį. Taip pat, planuojame dar ne vieną filmų maratoną kino teatruose, o taip pat ir kitų labai rimtų ir didelių renginių, kurie bus išskirtiniai mūsų šalyje.

Na, o gimtadienio proga mūsų gerbėjams esame parengę daug prizų, kuriuos jie gali laimėti mūsų „Facebook“ paskyroje. Tai – gausybė bilietų į kiną („Amerikos ultra“, „Edeno sodas“, „Išvirkščias pasaulis“), DVD ir BluRay rinkiniai („Madagaskaro pingvinai“, „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“, „1944“, „Visko teorija“ ir kiti filmai), taip pat puiki geriausių Andrėjaus Tarkovskio filmų mega rinkinys, na ir gausybė su kinu susijusių suvenyrų – marškinėlių, specialių filmų rinkinių ir net seksualių apatinių.

Švęskime gimtadienį visą savaitę!

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Fanei / 2015 rugsėjo 2

    SVEIKINIMAI! Labai dziaugiuosi del jusu ir del sio puslapio! Kiekviena diena cia apsilankau ir randu daug idomiu straipsniu ir naujienu! Pats geriausias lietuviskas puslapis apie kina (galbut net vienintelis?)! Labiausiai zaviuosi kino kritiko Dario darbais!