Pasaulinės savaitgalio filmų pajamos (08.28 – 08.30)

Paskutinis rugpjūčio, bet kartu ir visos vasaros sezono savaitgalis ir vėl niekuo nenustebina, iškelia į lyderių pozicijas praeito savaitgalio lyderį, o kartu ir atneša nemažai rekordų ir svarbių pasiekimų. Turime naująjį milijardierių, keli filmai perkopė svarbias finansines ribas, o dar keli patyrė skaudų pralaimėjimą. Šio savaitgalio pasaulio filmų Top 10 atrodo taip:

„Terminatorius: Genisys“ (angl. „Terminator: Genisys“) – antrą savaitgalį iš eilės į viršūnę grįžęs penktasis „Terminatorius“ ir vėl demonstruoja savo galią Kinijos rinkos dėka. Fantastinis veiksmo filmas šį kartą užsidirbo 23,4 milijonus dolerių ir padidino savo tarptautinio uždarbio sąskaitą iki 320,1 milijono dolerių. Kinijoje filmas jau turi 82,8 milijonus dolerių ir jau ateinantį savaitgalį turėtų ten pasiekti 100 milijonų dolerių ribą. Bendrai filmai dabar turi 409,4 milijonus dolerių, todėl greitai bus peržengtas trečios dalies rezultatas. Žinoma, 1991 metais pasirodžiusios antrosios „Terminatoriaus“ dalies rezultato filmas visgi nesugebės pasiekti.

„Šimto pulkų ataka“ (angl. „The Hundred Regiments Offensive“) – antroje vietoje atsidūrė dar vienas Kinijos rinkoje puikiai pasirodęs filmas. Karinė drama per pirmąjį savo rodymo savaitgalį užsidirbo solidžius 21,8 milijonus dolerių. Žinoma, sekantis savaitgalis filmui turėtų dar labiau padėti, nes Kinijoje bus švenčiamas Pergalės dienos savaitgalis. Tikėtina, jog juostai pavyks Tėvynėje perkopti 100 milijonų dolerių ribą.

„Neįmanoma misija: slaptoji tauta“ (angl. „Mission: Impossible – Rogue Nation“) – 15,3 milijonais dolerių iš 64 teritorijų savo uždarbį papildė naujasis Tomo Cruise‘o filmas, kuris dabar savo sąskaitoje turi net 479,4 milijonų dolerių. Juostai geriausiai sekasi rinkti pinigus Pietų Korėjoje (41,1 mln.), Japonijoje (31,9 mln.), Jungtinėje Karalystėje (41,4 mln.), Prancūzijoje (16,5 mln.), Vokietijoje (11,1 mln.) ir Brazilijoje (7,9 mln.). Rugsėjo 8 dieną filmas pagaliau pasieks Kiniją, kurioje žadamas uždarbis ne mažesnis nei 100 milijonų dolerių.

„Pakalikai“ (angl. „Minions“) – studija „Universal“ dar kartą švenčia. Filmas apie geltonus padarėlius tapo ne tik jų trečiuoju šiais metais filmu, užsidirbusiu milijardą, bet dar ir pirmuoju animaciniu filmu šiais metais, kuriam pavyko pasiekti milijardą. Juosta šį savaitgalį užsidirbo 14,9 milijonus dolerių iš 60 šalių. Filmukas startavo Italijoje su rekordiniais 8,5 milijonais dolerių. Dabar filmuko sąskaitoje 1,019 mlrd. dolerių, iš kurių 694 milijonai priklauso tarptautinėms teritorijoms. Juosta rugsėjo 13 dieną startuoja Kinijoje, todėl tikėtina, jog ten filmas irgi taps hitu.

„Hitmanas. Agentas 47“ (angl. Hitman. Agent 47“) – 60 šalys davė naujajai žaidimo „Hitman“ ekranizacijai 13,1 milijoną dolerių ir padidino jo bendrą uždarbį iki 40,3 milijonų. Juosta startavo tokiose svarbiose šalyse kaip Prancūzija (1,9 mln.), Jungtinė Karalystė (1,4 mln.), Jungtiniai Arabų Emyratai (880 tūkst.), Vokietija (788 tūkst.) ir Brazilija (437 tūkst.). Ateinantį savaitgalį filmas atkeliaus į Rusiją, Pietų Korėją, Nyderlandus, Argentiną ir Indija.

„Išvirkščias pasaulis“ (angl. „Inside Out“) – studijos „Pixar“ animacinis šedevras galiausiai perkopė 700 milijonų dolerių ribą. Juostai pavyko užsidirbti 10,9 milijonus dolerių iš 35 teritorijų. Dabar tarptautinės filmo pajamos siekia 371 milijoną dolerių, o bendros 715,6 milijonus. Juostai dar liko itin svarbios premjeros Vokietijoje, Italijoje ir Kinijoje, todėl manoma, jog filmukui pavyks pasiekti ir 800 milijonus dolerių.

„Tedis 2“ (angl. „Ted 2“) – 45 šalyse vis dar rodomas Setho McFarlane‘o filmas apie vulgarų meškiną užsidirbo 9,3 milijoną dolerių. 2012 metų hito tęsinys dabar tarptuatiniuose vandenyse turi 109 milijonus, o bendrai 190,2 milijonus, kas išties yra ganėtinai juokingi pinigai, palyginus su pirmąją dalimi, kurį savo laikais užsidirbo net 550 milijonus dolerių visame pasaulyje. Filmo dar laukia dvi teritorijos, todėl tikėtina, jog juostai visgi pavyks pasiekti 200 mln. dolerių barjerą.

„Fantastiškas ketvertas“ (angl. „Fantastic Four“) – studijos „20th Century Fox“ patyręs fiasko fantastinis filmas iš 65 šalių surinko 6,8 milijonus dolerių. Juosta dabar turi savo sąskaitoje 146,2 milijonus dolerių iš kurių 93 priklauso tarptautinių šalių žiūrovams. Juostos vis dar laukiama Japonijoje ir Italijoje.

„Kvaišų atostogos“ (angl. „Vacation“) – kultinės 1983 m. komedijos perdirbinys sugebėjo užsidirbti 6,7 milijonus dolerių iš 49 šalių. Filmo bendras uždarbis padidėjo iki 81 milijono dolerių. Dosniausios šalys šiai ne itin vykusiai komedijai tapo: Meksika (4 mln.), Australija (2,4 mln.), Jungtinė Karalystė (2,1 mln.), Prancūzija (1,4 mln.), Ispanija (1,4 mln.) ir Vokietija (1,2 mln.).

„Tiesiai iš Komptono“ (angl. „Straight Outta Compton“) – JAV hitu tapęs biografinis studijos „Universal“ filmas pagaliau pradėjo savo kelią ir po pasaulio kino rinkas. Filmas apie legendinę repo grupę N.W.A. užsidirbo 6,8 milijonus dolerių iš 8 šalių ir padidino savo kapitalą iki 140,9 milijonų dolerių. Geriausiai filmui sekėsi Jungtinėje Karalystėje, kurioje žiūrovai atnešė filmui 3,9 milijonus dolerių. Ateinantį savaitgalį filmas atkeliaus į Lenkiją, Izraelį, Naująją Zelandiją, Australiją ir Nyderlandus.

Jau po kelių dienų atkeliausiantis rudens kino sezonas pirmąjį savo savaitgalį neatneš jokių galingų projektų, tačiau tikėtina, jog pasivaržyti su senbuviais norės naujasis „Transporteris“ (angl. „The Transporter: Refueled“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles