Christianas Bale’as ir Mattas Damonas artėja prie susitarimo kartu vaidinti naujame filme

Christianas Bale’as ir Mattas Damonas artėja prie susitarimo kartu vaidinti naujame filme

Panašu, kad dvi kino pasaulio žvaigždės ruošiasi naujam bendram filmui. Aktoriai Christianas Bale‘as ir Mattas Damonas šiuo metu ieško naujų kino projektų ir realu, kad jie kartu filmuosis visai greitai. Dar geriau – jie greičiausiai dirbs kartu su režisieriumi Jamesu Mangoldu, kurio paskutinis režisuotas filmas „Loganas“ (angl. „Logan“) buvo puikiai įvertintas komiksų gerbėjų visame pasaulyje.

Naujasis J. Mangoldo filmas dar neturi pavadinimo, bet jau yra aišku koks bus jo siužetas. Pagrindinis veiksmas vyks 1966 metais ir istorija pasakos apie garsiąsias Le Mano lenktynes bei dviejų komandų – Ford ir Ferrari – akistatą.

Portalas „Deadline“ praneša, kad aktoriai M. Damonas ir C. Bale‘as yra arti susitarimo ir jiems beliko tik padėti parašus. Taip pat yra aišku kokius personažus įkūnytų abu aktoriai. M. Damonas vaidintų legendinio automobilio Ford Mustang dizainerį Carrollą Shelby, o C. Bale‘as – lenktynininką Keną Milesą. Remiantis istorijos faktais, būtent šiems žmonėms Henris Fordas II paskyrė užduotį sukurti greičiausią automobilį pasaulyje, kuris sugebėtų varžytis su Ferrari 1966 m. lenktynėse.

Kol kas daugiau detalių nėra žinoma, tad belieka laukti oficialių naujienų dėl režisieriaus ir aktorių sprendimo.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles