M. Moore‘as kurs dokumentinį filmą apie D. Trumpą

M. Moore‘as kurs dokumentinį filmą apie D. Trumpą

Sąmyšį Holivude mėgstantis kelti dokumentinių filmų kūrėjas Michaelas Moore‘as ir toliau nesudeda rankų. Pasak „Variety“, režisierius kurs dokumentinį filmą apie Donaldą Trumpą pavadinimu „Fahrenheit 11/9“.

Filmo pavadinimas yra data – 2016 m. lapkričio 9 dieną D. Trumpas buvo paskelbtas kaip prieš dieną vykusių JAV prezidento rinkimų laimėtojas, daugelio nuostabai įveikęs savo oponentę Hillary Clinton. M. Moore‘o, tiesa, tokia rinkimų baigtis nenustebino – anot „Variety“, savo liberaliomis ir socialistinėmis pažiūromis garsėjantis kūrėjas dar praėjusią vasarą nusakė, kaip konkrečiai D. Trumpas įveiks savo varžovę laimėdamas rinkimus Viskonsino, Mičigano ir Pensilvanijos valstijose.

Naujojo dokumentinio filmo pavadinimas kartu yra aliuzija į neabejotinai garsiausią M. Moore‘o darbą. Filmas „Fahrenheit 9/11“ pasakojo apie 2001 metų rugsėjo 11 dienos išpuolių pasekmes Amerikos visuomenei ir nuožmiai kritikavo tuometinį JAV prezidentą George‘ą W. Bushą. Daugybės prieštaringų nuomonių sulaukęs 2004 m. pasirodęs filmas susilaukė net 20 minučių trukusių ovacijų Kanų kino festivalyje ir laimėjo pagrindinį šio festivalio apdovanojimą – Auksinę palmės šakelę.

Nors M. Moore‘as ir filmą prodiusuojantys broliai Harvey‘is ir Bobas Weinsteinai nekomentuoja šiuo metu kuriamo filmo detalių, teigiama, kad filmas galiausiai taps tuo įrankiu, kuris prasimuš pro kol kas neįveikiamą D. Trumpo skydą. Kol kas kasdien vis naujais skandalais pasižymintis JAV prezidentas vis dar tvirtai laikosi savo pozicijoje, todėl tokie pareiškimai atrodo išties ambicingai, net jeigu mažai kas abejoja M. Moore‘o gebėjimais savo filmuose pateikti emocingus ir kartais įtikinamus argumentus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles