Pradėti „Žvaigždžių karai 9“ filmavimo darbai

Pradėti „Žvaigždžių karai 9“ filmavimo darbai

Režisierius J. J. Abramsas ketino prisidėti tik prie vieno iš „Žvaigždžių karų“ filmų – septintojo „Žvaigždžių karai. Galia nubunda“ (angl. „Star Wars: the Force Awakens“). Tačiau J.  J. Abramsas buvo pakviestas režisuoti ir devintąją filmų serijos dalį.  Jis kartu su scenaristu Chrisu Terrio perrašė devintosios dalies scenarijų, dėl ko filmo pasirodymo data buvo nukelta į 2019-ųjų pabaigą. Režisierius kuriamus filmus dažnai apgaubia paslapties skraiste, ne išimtis ir „Žvaigždžių karai“. Kino kompanija „Lucasfilm“ jau atskleidė pilną aktorių kolektyvą, o J. J. Abramsas ką tik pranešė, jog oficialiai pradėti filmavimo darbai.

Režisierius socialiniame tinkle „Twitter“ parašė: „Saldžiai kartu pradėti filmavimus be Carrie, bet išskirtinės komandos ir aktorių dėka esame pasiruošę. Dėkoju Rianui Johnsonui bei esu ypač dėkingas George‘ui Lucasui, kad sukūrė šį neįtikėtiną pasaulį ir pradėjo istoriją, kurios dalimi mes netrukus būsime.“ Kartu su šia žinute J. J. Abramsas paviešino ir pirmąją nuotrauką iš filmavimo aikštelės. Nors nuotraukoje neatskleidžiama daug, lengviausia pastebėti aktorių Johną Boyega, vaidinantį Finą. Atrodo, jog jis kosminiame laive „Tūkstantmečio sakalas“, kurį pilotuoja kažkas kitas – galbūt aktorė Daisy Ridley, vaidinanti Rei.

Anot „screenrant.com“ – mažai tikėtina, jog režisierius greitai įkels daugiau nuotraukų iš filmavimo užkulisių. Tačiau nusiminti neverta, filmavimo darbams įsibėgėjant tokių nuotraukų dar tikrai pasirodys, o 2019-aisiais išvysime ir „paskutinę Skaivokerių sagos dalį“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles