Matthew McConaughey vaidins filme „Milijardieriaus actas“

Matthew McConaughey vaidins filme „Milijardieriaus actas“

„Deadline“ praneša, kad Oskaro laureatas Matthew McConaughey, pastaruoju metu laikomas bene didžiausia žvaigžde Holivude, vaidins filme „Milijardieriaus actas“ (angl. „Billionaire‘s Vinegar“). Juosta bus paremta to paties pavadinimo Benjamino Wallace‘o knyga, pasakojančia apie tikrą istoriją.

1985 metais turtingosios Forbes‘ų šeimos nariai aukcione už 156 tūkstančius dolerių nusipirko butelį vyno, kuris, kaip teigta anksčiau, priklausė vienam iš Jungtinių Amerikos Valstijų įkūrėjų Thomasui Jeffersonui. Pasak aukciono organizatorių, butelis buvo atrastas Prancūzijoje, o vynas jame buvo įpiltas nuo 1787 metų. Ilgainiui susidomėjimas šiais buteliais augo, o vienas iš juos įsigijusių žmonių, milijardierius Billas Kochas, išsiaiškino, kad šie buteliai tėra apgavystė ir padavė juos suklastojusį Hardy‘į Rodenstocką į teismą. Apie šį procesą juostoje ir bus pasakojama.

Filmo scenarijų rašys Michaelas Brandtas ir Derekas Haasas, scenaristų duetas, parašęs tokius filmus kaip „Traukinys į Jumą“ (angl. „3:10 to Yuma“) ir „Ieškomas“ (angl. „Wanted“) bei serialą „Čikagos ugnis“ (angl. „Chicago Fire“).

Kol kas neaišku, ką pačiame filme vaidins M. McConaughey, o „Deadline“ pažymi, kad kol kas jo įsitraukimas į šį projektą nėra patvirtintas.

Visgi aktorius artimiausiu metu darbo tikrai turės. Jis neseniai baigė filmuotis režisieriaus Guso Van Santo filme „Medžių jūra“ (angl. „Sea of Trees“), o šiuo metu filmuojasi Gary Rosso filme „Laisvoji Džounso valstija“ (angl. „Free State of Jones“). Artimiausiu metu jis vaidins Stepheno Gaghano juostoje „Auksas“ (angl. „Gold“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles