Woody Allenas vėl ruošiasi naują filmą kurti Ispanijoje

Woody Allenas vėl ruošiasi naują filmą kurti Ispanijoje

Woody Allenas netrukus vėl filmuos Ispanijoje? Anot leidinio „El Pais“, amerikiečių sineastas susisiekė su ispanų prodiuserių kompanija „Mediapro“ ir ruošiasi kurti naują filmą. Filmavimai prasidės Baskijos regione esančiame Sen Sebastijano mieste, tačiau nei siužetas, nei aktoriai, nei naujojo filmo pavadinimas kol kas nėra žinomi.

Šios naujienos apie naują W. Alleno filmą pasirodo jam labai įtemptu laikotarpiu. Kultinės juostos „Anė Hol“ (angl. „Annie Hall“) kūrėjas šiuo metu bylinėjasi su „Amazon Studios“, kadangi pagal teismui pateiktą dokumentą kompanija siekia nutraukti abipusį įsipareigojimą ir atsisako W. Allenui sumokėti 9 mln. JAV dolerių, kurie buvo numatyti jo paskutinio filmo „Lietinga diena Niujorke“ (angl. „A Rainy Day in New York“) finansavimui. Juosta, kurioje vaidina Timothée Chalametas, nufilmuota ir visiškai pabaigta, tačiau kino teatrų iki šiol nepasiekė.

Režisierius sulaukė kaltinimų seksualiniu priekabiavimu iš savo įdukros Dylan. Į tai „Amazon“ pareiškė, kad sprendimas nesilaikyti sutarties priimtas dėl „pasikartojančių kaltinimų“, jo „kontroversiškų pareiškimų“ ir „vis dažnesnio žinomų aktorių atsisakymo bendradarbiauti ar kaip nors susieti savo vardą su W. Allenu“. Reikia priminti, kad nemažai aktorių yra viešai pareiškę, kad nebesifilmuos pas W. Alleną, kai kurie už vaidmenį gautą uždarbį perveda įvairioms organizacijoms.

„Mediapro“, su kuria susisiekė „New York Times“, davė tokį atsakymą: „Jau gerą dešimtmetį palaikome gerus santykius su ponu Allenu ir, kaip ir bet kurio mūsų prodiusuojamo projekto atveju, kūrėją vertiname tik pagal jo darbus“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles