Pasirodė pirmasis tyzerinis „Neįmanoma misija: Mirtinas atpildas. Pirma dalis“ anonsas

Stilingosios ir ne vieną dešimtmetį trunkančios šnipų franšizės tęsinys „Neįmanoma misija: Mirtinas atpildas. Pirma dalis“ (angl. Mission Impossible: Dead Reckoning Part one) galiausiai turi ir savo pirmąjį, tyzerinį anonsą. Anksčiau sklido kalbos, kad anonsas pirmiausia pasieks kino žiūrovus, kurie lankysis „Ase Maverike“ (angl. Top Gun Maverick), tačiau, visgi, internete paplito kiek ansčiau. Galima pasakyti, kad Tomas Cruise‘as nenuleidžia kartelės ir toliau dalyvauja tiesiog stulbinančiose misijose.

Ir tikrai nieko naujo, kad visi aktoriaus T. Cruise‘o veiksmo filmai, o ypatingai šį šnipų franšizė, savo vizualais, kaskadiniais triukais ir kovų scenomis tiesiog sprogdina žiūrovų galvas. Ir kas kartą tai vyksta didingiau, sunku net suprasta, kur yra T. Cruise‘o ribos. Ir ne tik jo, o ir kartu su juo vadinančių aktorių.

„Mirtinas atpildas. Pirma dalis“ tikrai bus išskirtinis filmas. Pirmiausia dėl to, kad tai bus pirmas franšizės filmas, perskeltas į dvi dalis. Taip pat, į filmą grįš IMF direktorius Judžinas Kitridžas, kuris franšizėje buvo pasirodęs 1996 metais. Jį, beje, ir vėl suvaidins Henry‘is Czerny‘is, kuris šiame anonse turi tikrai daug ekrano laiko, tad galima nujausti, kad jis nebus antraplanis veikėjas.

Filme be aukščiau minėtų aktorių vaidins ir visa krūva Holivudo žvaigždyno. Žinoma, ir vėl sugrįš filmų serijos nuolatiniais aktoriais tapę Simonas Peggas, Vingas Rhamesas, Rebecca Ferguson ir Vanessa Kirby. O prie jų prisijungs ir gerai žinomi, bet šioje serijoje – naujokai Hayley Atwell, Pom Klementieff, Markas Gatiss, Shea Whinghamas ir kiti.

Filmas jau kelis kartus buvo atidėtas dėl pandemijos, tačiau galiausiai kino teatrus pasieks jau 2023 metų liepos 14 dieną. Taip, po daugiau nei metų. Na, o antroji šio filmo dalis kinus pasieks 2024 metų birželio 28 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles