Pirmajame pilname „Toro. Meilės ir griaustinio“ anonse pasirodo ir dievų skerdikas Goras

Kino studija „Marvel“ ilgai neviešino pilno anonso savo būsimam filmui „Toras. Meilė ir griaustinis“ (angl. Thor: Love and Thunder). Galiausiai, likus kiek daugiau nei mėnesiui iki premjeros, gauname visą, absurdiškai juokingą, bet tuo pačiu ir žadą atimantį pilnąjį anonsą su įviairiais dievais ir jų skerdiku Goru.

Ir nepaisant to, kad šiame anonse sužinome ir pamatome gerokai daugiau, pati siužetinė linija vis dar nėra aiški. Vis dar sunku suprasti, kaip atsiranda Džeinės Torė, mat logika diktuoja, kad ji yra iš kitos visatos, tačiau anonse rodomame pokalbyje kalbama lyg ji nebūtų išvykus iš Žemės 616.

Aišku, smagu girdėti ir Taikos Waititi įgarsinamą Korgą, kuris pasakoja Toro istoriją. Ir akivaizdu, kad veiksmo šiame filme tikrai nebus, o būtent. T. Waititi stilius yra ne ką menkiau jaučiamas, nei trečiojoje Toro dalyje. Kartu, pasitvirtiname faktą, jog šiame filme pasirodys ir Olimpo dievai, o vienas pagrindinių jų – Dzeusas, kurį vaidina Russellas Crowe.

Bet labiausiai dėmesį patraukia Christiano Bale‘o kuriamas naujas serijos blogietis – dievų skerdikas Goras. Jo anksčiau niekur nematėme, o dabar jis tampa bene centrine figūra. Ir ne be reikalo. Akivaizdu, kad aktorius labai pasistengė sukurti šiurpą keliantį veikėją ir jo egzistencija įneša tamsos į visą spalvingą Toro pasaulį. Jei tiksliau, net ne tamsos, o spalvų nebūtį, mat anonse matomuose vaizduose yra tik baltos ir judoso spalvų tonai, kai Goras atsiduria ekrane. Reikia tik tikėtis, kad šis blogietis nesusirgs „Marvel“ liga ir netaps dar vienu eiliniu nepasiteisinusiu blogiečiu. Tokio kalibro aktorius kaip Christianas Bale‘as vertas gerokai daugiau.

Kad ir kaip ten bebūtų, viską sužinosime jau liepos 8 dieną kinuose, o dabar – žiūrime anonsą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles