Pirmajame „Mumijos“ anonse (ne)išsigelbėjęs T. Cruise‘as susiduria su baisia grėsme

Interneto platybėse pasklido pirmasis 2017 metų vasarą pasirodysiančio filmo „Mumija“ (angl. „The Mummy“) anonsas.

Jame mes matome, kaip karinis lėktuvas gabena senovinį sarkofagą. Tačiau viskas klostosi ne taip, kaip planuota, – orlaivį užpuola milžiniškas būrys paukščių. Lėktuvas yra pažeidžiamas ir pradeda kristi. Tomo Cruise‘o vaidinamas Nickas Mortonas spėja išgelbėti aktorės Annabellės Wallis ikūnijama heroję ir… išgyvena lėktuvo nukritimą žemėn, nes išvystame, kaip T. Cruise‘o personažas staiga pabunda morge. Vėliau aktoriaus Russello Crowe balsas mus pasveikina atvykus į naują dievų ir pabaisų pasaulį. Vėliau seka daugybę veiksmo scenų, sprogimų ir griūnančių miestų, kol galiausiai susipažįstame su pagrindine juostos antagoniste – princese Ahmanete, kurią įkūnija iš „Kingsman“ pažįstama Sofia Boutella. Nors iš pirmojo anonso negalime daug pasakyti nei apie filmo siužetą, nei apie jo kokybę, tenka pripažinti, kad šį kartą Mumija atrodo tikrai grėsmingai.

Apie patį filmą, kalbėdamas su žurnalistais, papasakojo režisierius Alexas Kurtzmanas. Jo teigimu, pagrindinis filmo protagonistas Nickas Mortonas nebus tipinis geras filmo veikėjas ir nebūtinai visus išgelbės pabaigoje. Pasak filmo kūrėjo, T. Cruise‘o personažas bus užkeiktas ir kartais jam teks elgtis taip, kaip to nori Mumija, o ne jis pats. Toks pareiškimas šiek tiek paaiškina faktą, kodėl anonse matome, kaip pagrindinis veikėjas išgyvena po lėktuvo katastrofos.

Režisierius taip pat prasitarė apie Russello Crowe vaidinamo daktaro Jekyllo personažą. Pasirodo, kad jis užims panašų vaidmenį, kokį „Marvel“ visatoje užima Nickas Fury‘is. Čia verta paminėti, kad kalbama ne tik apie būsimą „Mumijos“ filmą, bet apie planuojamą „Universal“ pabaisų filmų visatą. Ją turėtų sudaryti net 8 filmai. Prie kai kurių iš jų jau prisijungė garsūs vardai: prie naujo filmo apie Frankenšteiną prisijungė Oskaro laureatas Javieras Bardemas, o juostoje apie Nematomą žmogų vaidins Johnny‘is Deppas. Žinoma, visos planuojamos kino visatos ir būsimų filmų ateitis stipriai priklausys nuo to, kaip pasirodys naujasis filmas „Mumija“. Grįžtant prie Russello Crowe personažo, filmo režisierius teigė, kad kūrybinė grupė ilgai diskutavo, ar veikėjui suteikti gerai atpažįstama Jekyllo pavardę. Visgi kino kūrėjas neužsimena, ar Russellas Crowe vaidins daugeliui puikiai pažįstamą literatūrinį personažą daktarą Džekilą, kuris naktimis pavirsta į baisųjį poną Haidą. Nors dar nėra iki galo patvirtinta, jog tai tiesa, tačiau kalbame apie kino visatą, susidedančią iš žymiausių pasaulyje pabaisų ir mistinių būtybių, tad išvadas pasidarykite patys.

„Mumija“ kino teatrus pasieks 2017 metų birželio 9 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles