Pirmasis „Transformerių: paskutinio riterio“ anonsas pristato dviejų pasaulių susidūrimą

Nereikėjo taip ir ilgai laukti, o studija „Paramount“ galiausiai paviešino pirmąjį filmo „Transformeriai: paskutinis riteris“ (angl. „Transformers: the Last Knight“) anonsą. Tokiu žingsniu studija ir režisierius Michaelas Bay‘us skelbia, kad baigė filmavimo darbus ir dabar prasideda visi montažo reikalai.

Pirmasis anonsas kaip ir pristato idėją, dėl kurios visiems kilo labai daug klausimų. Tai – karaliaus Arturo laikai ir kokio velnio transformeriai ten vaidenas. Priežastis kaip ir tampa aiški – tai idėja, jog transformeriai nuolat keliauja ir bando užkovot Žemę. Labiausiai stebina tai, jog po „Išlikimo amžiaus“ Optimas praimas išskrido su kažkuo kovoti, tačiau čia jis yra… Žuvęs. Arba, smarkiai pasikeitęs. Suinku susigaudyti, kas iš tiesų vyksta, bet tai nėra nuostabu, nes režisierius Michaelas Bay‘us. Greičiausiai ir vėl matysime daug produktų reklamų ir po Amerikos  vėliavą kiekvienam kadre. Ir daug, daug sprogimų.

Anonse įstoriją įgarsina Anthony‘is Hopkinsas, kuris buvo gana netikėtas priedas prie jau nusivalkioti baigiančios franšizės. Į filmą taip pat grįš ir ketvirtosios istorijos dalies žvaigždė Markas Wahlbergas.  Taigi, pagal visus vaizdus, šįkart keliausim ir per senąją Angliją, ir per dabartinę Ameriką. O ko ten dar bus… Turbūt Kinija. Negalima be Kinijos. Ypač, kai ji ištempė praėjusį filmą.

Pagrindinius vaidmenis filme atliks jau minėti M. Wahlbergas ir A. Hopkinsas, o prie jų prisijungs Laura Haddock, ankstesniame filme pasirodęs Stanley‘is Tuccis, Jerrodas Carmichaelas, Johnas Goodmanas, Johnas Turturo, jau visos franšizės veidu tapęs Joshas Duhamelis, Isabela Moner, Gil Birmingham ir Jean‘as Dujardinas.

„Transformeriai: paskutinis riteris“ kinus pasieks kitų  metų birželio 23 dieną ir pretenduos į metų blokbasterio titulą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles