Paskelbtas 89-osios Oskarų ceremonijos vedėjas

Paskelbtas 89-osios Oskarų ceremonijos vedėjas

Artėjant didžiausiam metų apdovanojimų pikui, atsiranda ir naujienų apie tai, kas ves pačius svarbiausius apdovanojimus. Šįkart kalba krypsta link JAV kino meno ir mokslo akademijos apdovanojimų, kitaip dar vadinamų – Oskarais. Taigi, 2017 metų Oskarų ceremoniją ves JAV televizijos laidų vedėjas Jimmy Kimmelis.

Renginių vedimas jam toli gražu nėra naujiena. J. Kimmelis pernai padarė žingsnį link Oskarų vesdamas „Emmy“ apdovanojimus. Akivaizdu, kad jo darbas ten buvo labai palankiai įvertintas sprendimų priėmėjų, jei jam buvo patikėtas ši rolė. J. Kimmelis 89-ąją Oskarų ceremoniją ves  ir pagrindinę “lazdelę“ perims iš kitos JAV televizijos žvaigždės, pernai vedusios ceremoniją – Ellen DeGeneres.

Stebintiems šiuo apdovanojimus, turbūt nebus naujiena, kad scena šiame renginyje – ypatingai svarbi ir gana kontraversiška. Jeigu taip galima pavadinti. Joje stovėję aktoriai ir komikai ne kartą yra skėlę tokių kalbų, jog visi liko sustingę. Kaip ir kiekvienas pasirodymas, renginio vedimas, ypač aktoriams, ne kartą yra ir smarkiai atsirūgęs. Kaip pavyzdys, Setho McFarlane‘o atidarymo daina užrūstino ne vieną Holivudo aktorę, o dalis moterų aktorių ir režisierių išvadino seksistu. Tuo tarpu Chrisas Rockas čia yra rėžęs gana stiprių politinių pasisakymų. Ko galima tikėtis iš J. Kimmelio? Kol kas nežinia, nes jis niekuomet neturėjo stiprių politinių polinkių, tačiau pastarieji rinkimai galima turės atspalvio šiuose apdovanojimuose. Kad ir kaip ten bebūtų, J. Kimmelis tikrai daug potencialo turintis veidas.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. atretu / 2016 gruodžio 6

    Deja, bet Ellen oskarus vede 2014 metais, o ne 2016