Michaelas Bay‘us nenorėtų režisuoti „Marvel“ filmo

Michaelas Bay‘us nenorėtų režisuoti „Marvel“ filmo

Pasirodžius „Transformerių: Paskutinio riterio“ (angl. „Transformers: The Last Knight“) anonsui, juostos režisierius Michaelas Bay‘us daro tai, ką ir privalo daryti didelio biudžeto projekto kūrėjas – reklamuoja savo filmą bendraudamas su žiniasklaida. Vieno tokio susitikimo metu „Transformerių“ kūrėjas užsiminė, kad nerežisuotų jokio pagal „Marvel“ komiksus sukurto filmo tęsinio.

„Aš niekada nesiimu daryti to, kas yra antras ar trečias (red. kalbama apie filmų tęsinius). Aš viską noriu daryti pagal save. Paklauskite Ridley‘io Scotto ar Steveno Spielbergo, vienas iš mėgstamiausių mūsų (red. režisierių) dalykų yra sukurti savitą pasaulį. Viskas yra dėl to. Jei aš imčiausi kažką daryti, aš viską perdaryčiau pagal save“, – bendraudamas su žiniasklaidos atstovais kalbėjo Michaelas Bay‘us.

Daugelis animacinių filmukų ar komiksų apie transformerius gerbėjų tikrai sutiks, kad Michaelas Bay‘us „Transformerių“ filmų seriją sukūrė būtent pagal save. Daugybė sprogimų, specialiųjų efektų ir nykoki siužetai – tai apibūdinimai, kurie nupasakoja, apie ką yra „Transformerių“ filmai. Ir nors kritikai bei kai kurie gerbėjai maišo Michaelą Bay‘ų su žemėmis dėl prastų filmų, šie kino projektai toliau uždirba milžiniškus pinigus ir skatina kino studiją „kepti“ dar daugiau filmų apie pavidalą keičiančius robotus.

Jei kalbėtume apie „Marvel“ filmų tęsinius, turėtume nesutikti su Michaelo Bay‘aus žodžiais. Broliai Russo ėmėsi režisuoti antrąjį filmą apie Kapitoną Ameriką – „Kapitonas Amerika: Žiemos karys“ („Captain America: The Winter Soldier“). Brolių Russo filmo stilistika kardinaliai skyrėsi nuo 2011 metais pasirodžiusio pirmo pasakojimo apie Kapitoną Ameriką. Tai puikiai parodo, kad „Marvel“ kino visatoje yra terpės atsiskleisti savitam režisieriaus požiūriui į veikėjus ir istorijas. Tačiau, vėlgi, tikriausiai didžioji dauguma „Marvel“ filmų gerbėjų nenorėtų, kad Michaelas Bay‘us imtųsi kurio nors pagal komiksus kuriamo kino projekto ir stengtųsi jame parodyti savitą stilių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles