Angas Lee imsis romano ekranizacijos

Angas Lee imsis romano ekranizacijos

Vienas labiausiai graibstomų Holivudo režisierių Angas Lee, laimėjęs dvi auksinės Oskaro statulėles už „Kuprotą kalną“ (angl. „Brokeback Mountain“) ir „Pi gyvenimas“ (angl. „Life of Pi“), sutiko kurti Beno Fountaino romano „Ilgas Bilio Lyno pasivaikščiojimas per petrauką“ (angl. „Billy Lynn‘s Long Halftime Walk“) ekranizaciją. Filmas vadinsis beveik taip pat, tik be veikėjo vardo ir pavardės.

Iki šiol Angas Lee studijai „Universal“ kūrė bevardį projektą apie legendinį boksininką Muhammadą Ali, tačiau, anot studijos šaltinių, projektui iškilo grėsmė dėl aktorių atrankos problemų, taigi režisierius bent jau kuriam laikui atsilaisvino. Nieko keisto, kad ilgai tuščiomis A. Lee tikrai nevaikščiojo, nes po „Pi gyvenimo“ pasirodymo jis tapo vienu labiausiai trokštamu žmogumi kino industrijoje.

Filmas pasakos apie 19-metį karį Bilį Lyną ir jo būrį, išgyvenusius mūšius Irake. Grįžę jie nespėja atsigauti ir tampa tikrais karo didvyriais, jų pasakojimai nuolat sukasi televizijos kanaluose. Bilis su savo būriu važinėja po JAV ir aukština savo tarnybą, o filmas kulminaciją pasiekia Padėkos dienos amerikietiško futbolo rungtynėse Teksase, prieš jiems grįžtant kariauti. Didžioji dalis filmo suksis būtent amerikietiško futbolo rungtynių metu, o prisiminimų intarpuose matysis visi kiti veiksmai.

Filmui scenarijų sukūrė „Bado žaidynių. Ugnies medžioklė“ (angl. „THe Hunger Games: Catching Fire“), „127 valandų“ (angl. „127 Hours“) ir „Lūšnynų milijonieriaus“ (angl. „Slumdog Millionaire“) scenaristas Simonas Beaufoy.

Filmas bus kuriamas studijai „TriStar“, kuri yra po „Sony Pictures“ stogu. Su pastarąja studija Angą Lee sieja geri santykiai, mat jų bendri darbai „Sėlinantis tigras, tūnantis drakonas“ (angl. „Crouching Tiger, Hidden Dragon“) ir „Protas ir jausmai“ (angl. „Sense and Sensibility) buvo itin sėkmingi.

Kada pasirodys naujasis Ango Lee režisūrinis projektas dar neaišku.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles