„Magiškasis Maikas XXL“ prarado vyrišką ir gavo moterišką vaidmenis

„Magiškasis Maikas XXL“ prarado vyrišką ir gavo moterišką vaidmenis

Didelės finansinės sėkmės susilaukusio ir žiūrovų (gal labiau žiūrovių) pamėgto „Magiškojo Maiko“ tęsinyje pasirodys Johnny‘io Deppo sužadėtinė, aktorė Amber Heard. Kita, ne tokia gera žinia – anksčiau skelbta informacija nepasitvirtina ir antrojoje dalyje Matthew McConaughey‘is nebevaidina.

Kokį vaidmenį juostoje atliks seksualioji aktorė dar nėra aišku, bet tikėtina, jog tai bus vienas iš pagrindinių moteriškų vaidmenų juostoje. Su ja labiau matomus vaidmenis atliks Olivia Munn ir Cody Horn.

Tuo tarpu priežastys, kodėl M. McConaughey nepasirodys antrojoje dalyje, nėra atskleidžiamos.

Filmavimo darbai buvo pradėti prieš porą savaičių, o į filmą vyrus striptizo šokėjus vaidinti grįžta Channingas Tatumas, Alexas Pettyferis, Joe‘is Manganiello ir kt.

Filmą režisuos Gregory‘is Jacobsas, o pirmosios dalies režisierius Stevenas Soderberghas tapo juostos kinematografu ir redaktoriumi. Scenarijų filmui rašė Channingas Tatumas ir Reidas Carolinas.

Primename, kad pirmoji filmo „Magiškasis Maikas“ dalis pasiekė stulbinamą finansinę sėkmę ir studija „Warner Bros.“ nė nedvejodama paskelbė apie filmo tęsinį. Vos 7 milijonus dolerių kainavusi juosta visame pasaulyje tikrai magiškai užsidirbo 20 kartų daugiau – beveik 170 mln. dolerių.

„Magiškojo Maiko XXL“ premjera – 2015 m. birželio 1 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles