Kino kompanijos „Paramount“ ir „Blumhouse“ kurs filmą „Paranormalūs reiškiniai 7″

Kino kompanijos „Paramount“ ir „Blumhouse“ kurs filmą „Paranormalūs reiškiniai 7″

Tikriausiai tai tebuvo laiko klausimas… ir dabar jau užtikrintai galime teigti, kad kino kompanija „Paramount Pictures“ ir kino gamybos kompanija „Blumhouse Productions“ dirba ties nauju „Paranormalių reiškinių“ (angl. „Paranormal Activity“) filmu. „Paramount Pictures“ generalinis direktorius Jimas Gianopulos Tarptautinės kino sąjungos konvencijos „CineEurope“ metu pranešė, kad masinio pasisekimo sulaukusi filmų serija sulauks septintosios dalies iš šių dviejų kino studijų.

„Mes jungiamės su neįtikėtinu siaubo prodiuseriu Jasonu Blumu, kad galėtumėme jums pristatyti naują „Paranormalių reiškinių“ dalį“, – kalbėjo J. Gianopulos. Džiugu matyti, kad apie naujausią projektą pranešta einant iškart prie esmės. Todėl paties J. Gianopulos džiaugsmas dėl tolimesnio tęsinio yra ganėtinai užkrečiamas ir tikriausiai nudžiugino ne vieną šios juostos gerbėją. Tikriausiai dalis jūsų sutiks, kad pats pirmasis „Paranormalių reiškinių“ filmas yra vienas baisesnių, kokie buvo sukurti. Kol kas dar nėra paskelbta, kas bus septintosios dalies režisierius, scenarijaus autoriai ar kokie aktoriai vaidins, tačiau atsižvelgiant į tai, kaip be jokių užuolankų buvo paskelbta apie tęsinį, galbūt panašiai sužinosime ir detalesnę informaciją apie naujausią filmą.

Paskutinė „Paranormalių reiškinių“ dalis („Paranormal Activity: The Ghost Dimension“) buvo išleista 2015 m., o jos režisieriumi tapo siaubo filmo „Siaubo festas“ (angl. „Hell Fest“) režisierius Gregory‘is Plotkinsas. Tiems, kurie nepamenate, filmas vadinosi „Paranormalūs reiškiniai: vaiduoklio dimensija“ (angl. „The Ghost Dimension“), nes tai buvo pirmoji dalis iš 6, kurią buvo galima stebėti 3D formatu. Šeštoji „Paranormalių reiškinių“ dalis buvo režisuota pagal Adamo Blacko, Andrew Deutschmano, Adamo Robitelo ir Gavino Geffernano parašytą scenarijų, kuris buvo sukurtas remiantis pirmąja filmo dalimi, parašyta ir režisuota Oreno Peli.

Paskutinioji „Paranormalių reiškinių“ dalis su 10 milijonų JAV dolerių biudžetu uždirbo vos 78,9 mln. dolerių. Filmas gavo daugybę neigiamų kritikų atsiliepimų apie jo siužetą, šiurpias scenas ir klišes iš ankstesnių filmų. Tikimės, kad šis planuojamas naujas projektas bus bent šiek tiek geresnis už tai, koks buvo ankstesnis.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles