Johnny Deppas traukiasi iš „Fantastinių gyvūnų“ serijos

Johnny Deppas traukiasi iš „Fantastinių gyvūnų“ serijos

Paskutinius kelerius metus amerikiečių aktorius Johnny Deppas buvo dažniau matomas teismo salėse nei kino ekranuose. Nesibaigianti kova prieš buvusią žmoną Amber Heard ir jos šeimyninio smurto kaltinimus jam ką tik kainavo svarbų vaidmenį didelėje filmų serijoje. „Warner Bros“ studijos prašymu, J. Deppas sutiko palikti piktadario Grindelvaldo vaidmenį ir pasitraukti iš „Fantastinių gyvūnų“ (angl. „Fantastic Beasts“) serijos.

J. Deppo pasirodymas„Fantastinių gyvūnų“ filmuose nuolatos buvo neigiamai vertinamas gerbėjų dėl tuo metu kilusių įtarimų, kad aktorius iš tikrųjų kėlė ranką prieš savo sužadėtinę ir tiek „Warner Bros“ studija tiek knygų autorė J. K. Rowling turėjo pateisinti sprendimą jam suteikti svarbų vaidmenį penkių filmų serijoje. Vis dėlto prieš kelias dienas aktorius pralaimėjo bylą prieš britų leidinį „The Sun“, kuris, aktoriaus teigimu, šmeižė jo reputaciją. J. Deppas atsisakė sutikti su šiuo teismo sprendimu ir paskelbė, kad toliau tęs kovą prieš leidinį bei užsitęsusią kovą prieš buvusią žmoną. Tad nieko nuostabaus, kad aktorius, išgyvenantis tiek audringų įvykių savo asmeniniame gyvenime, sulaukė studijos „Warner Bros“ prašymo pasitraukti.

Vis dėlto, Grindelvaldo vaidmuo yra vienas svarbiausių penkių filmų „Fantastinių gyvūnų“ serijoje ir antrasis filmas jau tvirtai pristatė šį veikėją. Studija neturi kitos išeities, tik kaip skirti vaidmenį kitam aktoriui, o gerbėjai prašo jį suteikti Colinui Farrelui, kuris vaidino užsimaskavusį Grindelvaldą pirmame filme. Trečiasis „Fantastinių gyvūnų“ filmas jau pradėtas filmuoti karantino sąlygomis, tačiau projektas buvo nukeltas iš 2021 metų pabaigos į 2022 metų vasarą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles