Sėkmingai baigtas naujos „Juros periodo pasaulio“ dalies neįprastas filmavimas

Sėkmingai baigtas naujos „Juros periodo pasaulio“ dalies neįprastas filmavimas

Nepaisant to, kad antrąkart paskelbti griežtas karantinas vėl uždarė didžiąją dalį pasaulio kino teatrų, filmų gamyba vis tiek nesustoja. „Universal“ studija išdidžiai paskelbė, kad po daugybės netikėtumų, sunkumų ir nuotykių, trečioji „Juros periodo pasaulio“ (angl. „Jurassic World“) dalis „Dominion“ oficialiai baigė filmavimus. Šis projektas pirmasis, kuriam buvo leista tęsti filmavimus karantino metu ir pasibaigus jiems kūrybinė komanda dalijosi visiškai nestandartine darbo kasdienybe.

Didžiuliai pakeitimai vyko filmavimo aikštelėje žaliosios zonos, dvi temperatūros tikrinimo stotelės, galinčios sutalpinti virš 1000 darbuotojų, 60 papildomų kriauklių, 150 rankų dezinfekavimo vietų ir net 1800 su virusu susijusių ženklų. Aktoriai bei kūrybinė komanda tarp filmavimų buvo visiškai izoliuoti viešbutyje ir gyveno kartu apie keturis mėnesius. Galiausiai, viso filmavimo metu buvo padaryta daugiau nei 40 000 COVID-19 testų, apie 100 jų grįžo su teigiamais rezultatais. Visi šie saugumo protokolai „Universal“ studijai kainavo papildomus 8 mln. JAV dolerių.

„Dominion“ režisierius Colinas Trevorrowas taip pat džiaugsmingai dalijosi naujienomis bei kelis mėnesius trukusia patirtimi. Jis teigia, kad visi šie trukdžiai nepaveikė galutinio rezultato, atvirkščiai, režisierius jaučia, kad laikas, praleistas gyvenant visiems kartu su aktoriais bei kūrybine komanda, sustiprins ir geriau perteiks filmo veikėjus bei emocijas. Režisierius netgi norėtų, kad šis pandemijos filmavimo metu atsiradęs artumo jausmas būtų atkurtas ir ateities projektuose. „Dominion“ dabar įžengia į postprodukcijos etapą ir yra planuojamas išleisti 2022 m. vasarą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles