Kuriama trečioji „Išvarymo“ dalis

Kuriama trečioji „Išvarymo“ dalis

Siaubo juosta „Išvarymas“ (angl. „Conjuring“) ir jos tęsinys „Išvarymas 2“ uždirbo kiek daugiau nei 600 milijonų JAV dolerių pasauliniu mąstu ir abi juostos kino kritikų buvo įvertintos pakankamai gerai. Apie pripažinto siaubo žanro projekto trečiosios dalies kūrimą sklido įvairių kalbų ir gandų. Pagaliau visos kalbos bus baigtos, nes buvo oficialiai patvirtinta, kad trečioji „Išvarymo“ dalis jau pradėta kurti.

Buvo paskelbta ir keletas žmonių, kurie prisidės prie „Išvarymo 3“ kūrybos darbų. Scenarijaus autoriumi taps Davidas Leslie Johnsonas, kuris su kitais scenaristais parašė antrosios dalies scenarijų. Internetinis puslapis „Deadline“ skelbia, jog tikimasi, kad prie kūrybinės komandos priijungs ir ankstesnių filmų režisierius Jamesas Wanas.

Deja, bet kol kas naujienų koks bus trečiosios dalies siužetas nėra, bet panašu, kad žymūs paranormalių reiškinių ekspertai Edas ir Loreina Vorenai vėl medžios vaiduoklius. Jų vaidmenis vėl turėtų atlikti aktoriai Patrickas Wilsonas ir Vera Farminga.

Siaubo filmas „Išvarymas 3“ dar neturi oficialios premjeros datos ar aktorių kolektyvo sąrašo, bet artimiausiu metu turėtų pasirodyti daugiau naujienų dėl vieno baisiausių pastarųjų metų siaubo žanro projektų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles