Žmogaus-voro kostiumą vilkintis T. Hollandas savo žymųjį salto pademonstravo ir ligoninėje (video)

Kai filmavimo kameros išjungtos, o naujausia juosta „Žmogus-voras: grįžimas namo“ jau keliauja į kino teatrus, aktorius Tomas Hollandas randa, kur dar galima panaudoti savo populiaraus herojaus kostiumą, kad šis nedulkėtų spintoje.  Neseniai žvaigždė nustebino vienos Los Andželo ligoninės pacientus, kai po palatas vaikščiojo su kauke ir net koridoriuje atliko žymųjį salto.

„Man atrodo, tai puikus būdas pagelbėti mažiesiems ligoniukams lengviau ištverti varginančias procedūras ir greičiau sveikti. Jei būtų mano valia ir turėčiau daugiau laisvo laiko, susitikinėčiau su tais vaikais kasdien, tačiau ant manęs jau ir taip pyksta filmo kostiumus prižiūrintys žmonės, nes bijo, kad juos sugadinsiu. Tačiau vis juokiuos, kad turiu jų ne vieną, o savo supergalias privalau išnaudoti ne tik kino ekrane, bet ir realiame gyvenime“, – juokiasi T. Hollandas.

Sergantiems ligoniukams aktorius ne tik aprodė specialius batus, kaukę, bet ir papasakojo, kaip veikia voratinklius gaminančios apyrankės, dalijo autografus bei atsakinėjo į pačius įvairiausius klausimus.

Vaizdo įrašas iš ligoninės:

Tuo tarpu jau liepos 14 dieną išgiję ligoniukai ir visi komiksų gerbėjai kino teatruose išvys juostą „Žmogus–voras: grįžimas namo“. Skelbiama, jog juostoje pamatysime ir visą būrį kitų legendinių superherojų, kuriuos suvaidino ryškiausios kino žvaigždės: Geležinį žmogų (akt. Robertas Downey Jr.), Kapitoną Ameriką (akt. Chrisas Evansas), Haroldą „Happy“ Hoganą (akt. Jonas Favreau), Grifą (akt. Michaelas Keatonas).

Juostoje Piteris Parkeris vaizduojamas kaip penkiolikmetis,  grįžtantis į mokyklą ir slepiantis didžiulę paslaptį: po genetiškai modifikuoto voro įkandimo jis įgauna naujų, superherojaus savybių. Globojamas Geležinio žmogaus, Piteris bando „prisijaukinti“ naująją tapatybę ir labiau už viską pasaulyje trokšta tapti tikru Keršytoju. Karštas jaunas kraujas vaikiną vis įvelia į pavojingus nuotykius. Paprasti pakvailiojimai virsta rimtu pavojumi, kai mieste atsiranda naujas piktadarys Grifas. Jo kelyje pasipainiojus Žmogui–vorui, Grifas nedvejodamas nusprendžia sunaikinti ir patį išsišokėlį, ir viską, kas jam brangu.

Žmogus–voras prie savo ištakų su trenksmu grįš jau liepos 14 dieną.

Filmo anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles