Egzotiškas atostogas pasirinkusi Reese Witherspoon šiemet gali sulaužyti savąsias Velykų tradicijas

Neseniai 39-ąjį gimtadienį atšventusi aktorė Reese Witherspoon ištaikė laiką atostogoms ir Velykų proga surengė sau ir savo šeimai išvyką į tropinius kraštus. Aktyviai „Instagram“ nuotraukomis besidalinanti moteris nudžiugino gerbėjus net keliais spalvingais kadrais – jos nepriekaištingo pedikiūro ir skaitomos knygos, saulėlydžio paplūdimyje, o vakar – dvejų su puse metų sūnaus Tennessee nuotrauka, prie kurios prirašė „slėpynės atostogų stiliumi“.

Tiesa, nežinia, kaip poilsis egzotiškame krašte paveiks R.Witherspoon Velykų tradicijas, kurias ji puoselėja metų metus. Kol kas neaišku, ar ji spės parskristi namo iki Velykų dienos. Tikinti moteris kiekvienais metais su šeima Velykų sekmadienį keliauja į bažnyčia, o namuose surengia vaikams tikras margučių dirbtuves – jos atžalų laukia ne tik tikri kiaušiniai, bet ir mediniai, kuriuos galima puošti dažais ir lipdukais. Taip pat vaikams ji su vyru Jimu Tothu įteikia tokių dovanų kaip knygelės ar saldėsiai. Praėjusiais metais jauniausiajam sūnui Tennessee ji Velykų proga be kitų gėrybių padovanojo populiarią zuikio formos Richardo Scarry knygelę vaikams „Bunnies“. R.Witherspoon taip pat turi 15-metę dukterį Avą ir 11-os sūnų Deaconą, kurių susilaukė su pirmuoju vyru, aktoriumi Ryanu Phillippe. Išsituokusi pora dalijasi jų globą, tad nežinia, ar jie lydėjo motiną ir patėvį egzotiškų atostogų metu.

Žinoma, gali būti, kad įprastas Velykas namuose į poilsį rojaus kampelyje R.Witherspoon iškeitė dėl to, kad progų švęsti šeimai netrūksta ir be Velykų. Kovo 22-ąją buvo aktorės gimtadienis, o kovo 26-ąją – ketvirtosios jos ir J.Totho vestuvių metinės. Juolab šiemet prieš Velykas pramogų pasaulis gerokai aprimo, tad atostogas sau leido ir kitos garsenybės – Hilary Duff, Britney Spears, Gisele Bündchen ir kiti.

Po Velykų poilsio R.Witherspoon turės grįžti į darbus – jos laukia gegužės 8-ąją pasaulio kino teatrus pasieksiančios veiksmo komedijos „Karštos gaudynės“ (angl. „Hot Pursuit“) reklaminė kampanija. Šioje juostoje aktorė pasirodė drauge su seksualiąja kolege Sofia Vergara. Komediją „Karštos gaudynės“ režisavo juostų „Piršlybos“, „Pamergė pagal užsakymą“ ir „Šokis hip-hopo ritmu“ kūrėja Anne Fletcher. Teisuolei policijos naujokei (akt. R.Witherspoon) skiriama užduotis apsaugoti narkotikų prekeivio žmoną (akt. S.Vergara) ir ginti ją nuo galimų užpuolikų. Aikštinga ir savo išvaizda ypač besirūpinanti gražuolė turi saugiai pasiekti teismo salę, kur ji bus ypač stambaus masto narkobarono bylos liudininkė. Tačiau jau nuo pirmųjų filmo akimirkų akivaizdu, kad vadovėlių tiesomis besivadovaujančiai pareigūnei lengva nebus.

„Karštos gaudynės“ anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles