Lietuvių kilmės aktorius katastrofų filme „Ledlaužis“

Lietuvių kilmės aktorius katastrofų filme „Ledlaužis“

Jau šį savaitgalį kino teatruose pasirodys Įspūdingas katastrofų filmas „Ledlaužis“. Dramatiška įtampa tarp laivo įgulos narių, išlikimas ledynų dykynėje ir mirtino pavojaus nuojauta – filmo „Ekipažas“ scenaristas S. Oniščenko su režisieriumi N. Chomeriki pasistengė, kad žiūrovui filmas įsimintų ilgam.

Vieną iš dviejų ledlaužio kapitonų filme suvaidino 50 metų Rusijos aktorius ir režisierius Sergejus Puskepalis. Lietuvio geologo ir bulgarės iš Padniestrės sūnus turi unikalų temperamentą, dėl kurio „kalti“ abiejų tėvų genai. Taip ir susiklostė, kad jo vaidinami herojai – labai vyriški, atsakingų profesijų atstovai: karininkai, gydytojas, laivo kapitonas. Nuo vaikystės Sergejus užgrūdintas – augęs nedideliame Čiukčijos regiono mieste už poliarinio rato, po to persikėlė į Saratovą pietryčiuose, kur baigė teatro mokyklą, ir atliko karinę tarnybą vėl užpoliaryje, laivyne Murmansko srityje. Svajojęs tapti lakūnu, visgi, po karinės tarnybos S. Puskepalis nuėjo į teatrą. Aktorius, be to, kad vaidina kine ir teatre, stato spektaklius įvairiuose Rusijos teatruose, yra dirbęs ir dviejų iš jų vadovu.

Visiškai kitokio temperamento ir su kitokia istorija į kiną įžengė kitas pagrindinės rolės „Ledlaužyje“ atlikėjas 34-erių Piotras Fiodorovas – vienos iš garsių Rusijos aktorių dinastijos narys. Vaikystėje su tėvu aktoriumi nebendravęs, bet visiškai atsitiktinai nusprendęs stoti į Vachtangovo aktorinį, iškart įgavo savo mokytojų ir režisierių pasitikėjimą. Piotrui nuo pat pradžių buvo siūlomi įvairaus plano vaidmenys, o serialas „Klubas“ jį įmetė į jaunimo numylėtinių tarpą. Dalyvavimas kuriant filmus-blokbasterius „Apgyvendinta sala“ ir „Eglutės 2“ jaunajam aktoriui lengva ranka atnešė pripažinimą. Ir štai – „Ledlaužis“, kuriame Piotras Fiodorovas charizmatiškai ir įtaigiai atskleidė sudėtingą savo personažo – pirmojo įgulos kapitono – charakterį.

Dviejų kapitonų ir dviejų puikių aktorių akistata katastrofų ir veiksmo filme „Ledlaužis“ kino teatruose nuo lapkričio 11 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles