„Godzilos“ kūrėjai į kino teatrus grąžina legendinį King Kongą: papasakos, nuo ko viskas prasidėjo

Jau kovo 10 dieną Lietuvos kino teatruose įvyks ypatinga premjera – didžiuosiuose ekranuose startuoja filmas „Kongas: kaukolės sala“. Viso pasaulio kinomanai šios juostos laukia ne tik dėl neįtikėtinų nuotykių ar net ir didžiausią ciniką nustebinsiančių specialiųjų efektų, bet ir dėl Holivudo žvaigždžių: čia pamatysime Samuelį L. Jacksoną, Johną Goodmaną, Brie Larson, Tomą Hiddlestoną ir kitus.  Pirmasis filmas apie milžinišką gorilą, gavusią jai priderantį – Karaliaus (angl. King) – vardą, buvo sukurtas dar 1933-aisiais metais. Ši naujoji „Godzilos“ prodiuserių sukurta juosta pasakoja, nuo ko viskas prasidėjo.

„Kai man pasiūlė vaidmenį filme, galvojau bus labai nesudėtinga, nes visas dėmesys teks gigantiškam gyvūnui. Tačiau kai perskaičiau scenarijų, supratau, kad pasiruošimas bus itin sudėtingas. Man teko treniruotis su kariškiais, bendrauti su karo žurnalistais. Mano atsidavimas šiam filmui – padėka visiems kariams, nes pamačiau, kokia sunki yra jų rutina“, – interviu sakė T. Hiddlestonas.

Juosta pasakos apie tai, kaip mokslininkų, kareivių, tyrinėtojų ir nuotykių ieškotojų grupė surengia ekspediciją į naujai atrastą paslaptingą Ramiojo vandenyno salą. Mitai byloja, kad nuolat rūko apgaubtoje saloje gyvena žmonių dar nematyti, nežinomi ir netgi neįsivaizduojami padarai. Tačiau realybė pranoksta bet kokią vaizduotę. Saloje karaliauja milžiniška gorila – galingasis Kongas, ginantis salos gyventojus nuo kraupių požemių padarų. Saloje išsilaipinę keliautojai sutrikdo jėgų pusiausvyrą ir išprovokuoja tikrą karą tarp žmogaus ir gamtos. Neprašyti svečiai Kongui tėra dar vienas priešas, nuo kurio reikia apginti savo namus.

„Man šie filmavimai taip pat įsimins ilgam. Pamenu, iškart po filmavimų, juodomis panagėmis ir visa susivėlusi lėkiau pas grožio specialistus, nes netrukus turėjau dalyvauti praėjusių metų „Oskarų“ ceremonijoje, kur laimėjau statulėlę geriausios aktorės kategorijoje už vaidmenį filme „Kambarys“. Jaučiausi kaip tikra Pelenė. Iš purvinos mergaitės virtau gražuole, žengiančia raudonu kilimu“, – pasakoja B. Larson.

Nuotykių ir naujausių specialiųjų efektų kupinas filmas „Kongas: kaukolės sala“ į Lietuvos kino teatrus atkeliauja jau kovo 10 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles