Lietuvoje kraują griausmingai stingdė „Siaubo maratonas“

Lietuvoje kraują griausmingai stingdė „Siaubo maratonas“

Vasario 24-sios pavakarę Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ir Panevėžyje vienu metu prasidėjo septynias valandas trukęs kraują stingdantis „Siaubo maratonas“. Praėjus 15-ai metų po pirmosios dalies į kino teatrus grįžta baimę sėjanti Samara trečiojoje „Skambučio“ dalyje, o šia proga kino portalas „Buvau Kine“ ir kino teatrų tinklas „Forum Cinemas“ sukvietė didžiulę pirmtako gerbėjų armiją prisiminti visos serijos pradžios.

„Akivaizdu, kad Lietuvoje žmonės ištroškę grėsmingų ir krūptelėti priverčiančių renginių. Ilgai dvejojome, ar siaubo filmai gali pritraukti žmones net septynias valandas išbūti įtampoje ir, kaip pastebime, nesuklydome. Džiugu, kad galim pasiūlyti įvairių žanrų specialių kino renginių ir ateityje tikrai bandysime suorganizuoti dar ne vieną tokią peržiūrą“, – sakė renginį organizuojančios VšĮ „Buvau Kine“ direktorius Vainius Eiva.

Keturiuose Lietuvos miestuose startavęs renginys į „Skambučių“ seansą sutraukė virš 850 siaubo filmų ištroškusių gerbėjų. Visuose keturiuose miestuose vienu metu prasidėjęs renginys pasižymėjo ir išskirtiniu reginiu, kurį padėjo sukurti „Cosplay konkursas“. Renginio metu gerbėjai nevengė fotogratuotis su savo sukurtais siaubo filmų herojais, o visuose keturiuose miestuose buvo galima sutikti ir Samarų, Harley Quinn, ir netgi Jasoną Voorhees iš filmo „Penktadienis, 13-oji diena“ (angl. „Friday the 13th“). Geriausio kostiumo autorius jau po savaitės laimės pagrindinių renginio organizatorių Ogmina ir Sony skirtą prizą SONY 4K HDR Android televizorių, kurio spalvos, kaip kine.

Renginio metu buvo išdalinta ir daugybė kitų smagių prizų. Trijuose Lietuvos miestuose unikaliais prizais tapo kuponai į pabėgimo kambarius. Vilniuje keli laimingieji laimėjo pakvietimų į „nepabEXIT“ ir „Bėglys“, Kaune laimingieji pateks į „BreakFree“, o Panevėžy galvoti laimėtojus privers  „Escape room Panevėžys“. Tuo tarpu Šiauliuose nugalėtojus apdovanojo „Enter VR“, kurio kuponai pakvies į laisvalaikio ir žaidimų kambarį. Vilniuje laiminguosius taip pat pradžiugino ir filmų parduotuvė „Filmshop“, keliems dalyviams padovanoję antrosios „Išvarymo“ dalies DVD. Po savaitės stalo žaidimų klubas „Rikis“ taip pat apdovanos vieną laimingąjį žaidimu „Escape from Zombie City“.

Kviečiame surasti save renginio galerijoje:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles