Pirmajame „Pimpačkiukų“ anonse geltonieji padarėliai leidžiasi į nuotykius

Mažieji geltoni padarėliai Pimpačkiukai, tarnavę Gru filme „Bjaurusis aš“ (angl. „Despicable Me“), galiausiai gauna savo priešistorę. Ši džiugi žinia animacinių filmų gerbėjus pasiekė jau gerokai anksčiau, tačiau dabar kino studija „Universal Pictures“ internete paskelbė pirmąjį „Pimpačkiukų“ (angl. „Minions“) anonsą, kuriame karaliauja Stiuartas, Bobas ir Kevinas. Na, ir visi kiti.

Filme bus pasakojama visa šių juokingų geltonos piliulės formos padarėlių istorija nuo pat priešistorinių laikų, kai jie dar tebuvo vienaląsčiai. Visa laiką pagrindinis pimpačkiukų tikslas buvo ir išlieka tarnauti pačiam didžiausiam jų sutiktam piktadariui. Taip jau likimas pasisuka, kad dėl įvairių priežasčių pimpačkiukai nebesugeba susirasti vis naujų blogiukų, o senieji tiesiog miršta. Dėl… priežasčių. Galiausiai Stiuartas, Bobas ir Kevinas išsiruošia į kelionę, kurios metu tikis rasti sau naują vadovą.

Pirmajame anonse matome, kaip geltonieji padarėliai vis bando išlaikyti savo vadovus, tačiau dėl įvairiausių juokingų priežasčių ir nesupratingumo, jie vis miršta. Na, o tada trys veikėjai išsileidžia į ilgą kelionę. Jos metu jie ir turėtų sutikti savo naują vedlį. „Filmas tampa jų kelione, siekiant rasti naująjį valdovą. Juo tampa pirmoji superblogietė moteris Skarlet Pribaigėja, kurią įgarsina Sandra Bullock“, – vieno interviu metu žurnalui „Empire“ pasakojo studijos „Illumination Entertainemnt“ vadovas Chrisas Meledandris.

Nors filmas pasakos istorija dar daug metų prieš Gru, jis šiame filme taip pat pasirodys. Pagrindinius veikėjus įgarsins, kaip minėta, Sandra Bullock, taip pat Steve‘as Carellas, Jonas Hammas, Pierre‘as Coffinas, Chrisas Renaudas ir kt.

„Pimpačkiukai“ kino teatrus turėtų pasiekti 2015 metų liepos 10 dieną.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. kaljanas / 2014 gruodžio 17

    FILMAS AXUJENA ZAJIBIS

  2. jurate / 2015 balandžio 26

    sutikite,jie patys mieliausi padareliai,ir tiem,kas sukure si fimuka- didelis valio,noreciau,kad zmones butu tokie,kokie jei yra