Joe Wrightas gali režisuoti dramą apie nuskendusį laivą

Joe Wrightas gali režisuoti dramą apie nuskendusį laivą

Režisierius Joe Wrightas, pasak kino naujienų portalo „Deadline“, gali tapti „Focus Features“ prodiusuojamo filmo „Gelbėjimosi valtis“ (angl. „Lifeboat“) režisieriumi.

Kino kūrėjas iki šiol ryškiausiai yra pasižymėjęs kaip filmų „Puikybė ir prietarai“ (angl. „Pride and Prejudice“) ir „Atpirkimas“ (angl. „Atonement“) režisierius. Visai neseniai jis baigė filmuoti juostą apie Piterį Peną pavadinimu „Penas“ (angl. „Pan“), pasirodysiančią šių metų pabaigoje.

Žiūrint į kūrėjo reziumė galima teigti, kad filmas „Gelbėjimosi valtis“ jam turėtų būti pažįstama teritorija. Juosta bus kuriama pagal to paties pavadinimo romaną, kurį parašė Charlotte Rogan.

Filme bus rodomi 1914 metai, kuomet ką tik susituokusi pora su daugybe kitų žmonių išgyvena didelio juos plukdžiusio laivo paskendimą. Istorija ilgainiui pasakoja apie našle tapusią moterį, kuri atsiduria gelbėjimosi valtyje, galinčioje plukdyti ribotą kiekį žmonių, dėl ko išsigelbėjusieji susiduria su sunkia moraline dilema.

„Gelbėjimosi valtis“ susilaukė nemenko susidomėjimo dėl to, kad prie projekto jau yra prisijungusi aktorė Anne Hathaway. Geriausios antro plano aktorės Oskarą už filmą „Vargdieniai“ (angl. „Les Miserables“) laimėjusi aktorė turėtų įkūnyti pagrindinę istorijos veikėją bei prodiusuoti patį filmą.

Filmo scenarijaus autorius – Williamas Broylesas jaunesnysis, legendinis Holivudo scenaristas, prisidėjęs prie tokių filmų kaip „Prarastasis“ (angl. „Cast Away“), „Apollo 13“ ir daugelio kitų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles