„Greiti ir įsiutę 8“ pasirodys vėliau nei buvo planuojama anksčiau

„Greiti ir įsiutę 8“ pasirodys vėliau nei buvo planuojama anksčiau

Vinas Dieselis savo „Instagramo“ paskyroje pristatė filmo „Greiti ir įsiutę 8“ (angl. „Fast & Furious 8“) logotipą. Iliustracijoje pavaizduotas metalinis skaičius aštuoni, kuris aptaškytas kraujo dėmėmis, o užrašo fone pavaizduota vakarinio Niujorko panorama. Iš to galime suprasti, jog filmo veiksmas persikels iš triukšmingų Los Andželo gatvių į Niujorko dangoraižių kupinus rajonus.

Tačiau, visgi labiausiai į akis krenta užrašas plakato apačioje, nurodantis, jog filmas turėtų pasirodyti 2017 m. vasarą, nors anksčiau, juostos pagrindinio vaidmens atlikėjas ir prodiuseris Vinas Dieselis buvo paskelbęs, kad filmas dienos šviesą išvis 2017 m. balandžio 17-ą.

Ar tai reiškia, jog būdamas vienas prodiuserių, Vinas Dieselis sugebėjo įkalbėti studiją „Universal“ perkelti filmo premjerą vėlesniam laikotarpiui? Kol kas nėra jokio oficialaus pareiškimo nei iš studijos pusės, nei iš aktoriaus aplinkos.

Septintasis filmas, kuris į viso pasaulio kino ekranus atkeliavo šių metų balandį jau sugebėjo užsidirbti pusantro milijardo dolerių. Juosta tapo ne tik pačia pelningiausia franšizės dalimi, bet taip pat ir daugiausiai studijos „Universal“ istorijoje užsidirbusiu filmu. Daugiausiai filmas sugebėjo užsidirbti Kinijoje – net 392 milijonų dolerių.

Pagrindinius vaidmenis filme „Greiti ir įsiutę 7“ atliko Paulas Walkeris, Vinas Dieselis, Jordana Brewster, Jasonas Stathamas, Michelle Rodriguez, Kurtas Russelas, Dwayne‘as Johnsonas ir kt.. Tikėtina, jog dauguma aktorių sugrįš ir aštuntajam „raundui“, kurį „Universal“ studija pristatys 2017 metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles