Kalėdų proga Deadpoolas švaistosi kulkomis naujajame filmo anonse

Nereikėjo sulaukti ir metų pabaigos, kol galiausiai ilgiausią liežuvį ir žiaurų humoro jausmą turintis netipinis superherojus sugrįžta į mūsų akiratį antrajame „Deadpoolo“ (angl. „Deadpool“) anonse. Naujajame, N-18 anonse (vaikai, nežiūrėkit be tėvų leidimo), matome dar daugiau nešvankių juokelių, dar daugiau smurto ir smarkiai į kostiumą įtemptą Veido Vilsono užpakalį.

Paremtas „Marvel“ komiksais apie netipinį superherojų, „Deadpoolas“ pasakos buvusio Specialiųjų pajėgų operatoriaus Veido Vilsono istoriją, kuris galiausiai tapo samdomu žudiku. Jis, po slaptų eksperimentų, prisiima savo alter ego ir tampa Deadpoolu. Apsiginklavęs ypatingais sugebėjimais ir juodu, žiauriu humoru, Deadpoolas ima medžioti žmogų, sugriovusį jo gyvenimą.

Antrasis anonsas savo humoru tikrai nenuleidžia pirmajam ir leidžia žvilgtelti šiek tiek daugiau į filmą, ne tik į greitkelį. Ir tai yra gerai, nes daug gerbėjų buvo sunerimę, kad filmo kūrėjai esminę vietą sukišo į pirmą anonsą. Čia viskas yra kiek kitaip, nei pirmame anonse, todėl darosi šiek tiek keista. Keista todėl, kad dar dabar neaišku, ką realiai pamatysime filme. Iš vienos pusės – priešistorę, Veido tapimą Deadpoolu ir šiek tiek veiksmo po to. Bet iš kitos pusės – niekad negali būti tikras, kiek ir ko bus parodyta. Taigi, galima tik pasidžiaugti, kad du anonsai ir dvi TV reklamos iš esmės nieko ir neparodė. Tik tai, kad humoras bus labai geras, kulkos skraidys, o kraujo bus daugiau nei Termopilų mūšyje. Taip pat, anonse jau išgirstame ir geriau matome Kolosą. Su juo prasideda ir juokeliai apie Iksmenus. Ha! „Apsieisim ir be tų Iksmenų šūdų“. Oi, bus tikrai smagi Valentino diena kine.

Pagrindinį vaidmenį filme atliks gerokai padžiuvęs ir smarkiai subjaurotas Ryanas Raynoldsas, o prie jo prisijungs T.J. Milleris, Gina Carano, Briana Hildebrand, Morena Baccarin, Edas Skreinas ir Stefanas Kapicicius. R. Reynoldsas buvo išreiškęs norą filme išvysti ir Hugh Jackmano atliekamą Ernį, tačiau kol kas tai yra nepatvirtinta ir neaišku.

„Deadpoolas“ kinus pasieks vasario 12 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles